Duman – Yürekten Ukulele Akorları

Yürekten ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sevdim sandım; sevildim sanırdım.
Sonra uyandım; sonunda, ben anladım.

Aykaldım; ayıldım, bayıldım.
Sonra, uyandım, sonunda, ben anladım.

Öyle yürekten seviyorsan, aklı başından atacaksın.
Kimi yanında arıyorsan, önce içinde bulacaksın.

Aklım nerde; kaçırdım seninle.
Sorma, ne halde; sorulmaz bu, kimseye.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Yürekten Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Yürekten
Albüm:Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am]
Ritim:AA - YYA - AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Yürekten", Duman imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Yürekten adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yürekten ukulele akorları: [Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yürekten kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yürekten ukulele ritimleri: AA - YYA - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yürekten Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Yürekten Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Yürekten ukulele akorları [Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am](orijinal Gm tonunda). Yürekten kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yürekten şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yürekten kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yürekten şarkısını ukulelede çalarken AA - YYA - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AA - YYA - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yürekten Yürekten Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yürekten şarkısı 2004 yılında yayınlanan Seni Kendime Sakladım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Yürekten şarkısını [Gm], [F], [Dm], [C], [Bb], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Yürekten ukulele, Yürekten ukulele akor, Yürekten ukulele kolay akor, ukulele Yürekten akor, Yürekten ukulele tab, Yürekten ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yürekten ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın