Duman – Yürekten Ukulele Akorları

Duman - Yürekten ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2004 yayınlanan Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan bu Duman şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı: 2004
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Duman’ın Yürekten adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – A – AYYA – AYAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Gm]Sev[F]dim [Dm]san[C]dım; [Gm]se[F]vildim sa[Dm]nır[C]dım.
[Am]Son[Bb]ra u[Am]yan[Bb]dım; [Am]son[Bb]unda, ben [Am]anla[Bb]dım.

[Gm]Ay[F][Dm]kal[C]dım; [Gm]ayıl[F]dım, [Dm]bayıl[C]dım.
[Am]Son[Bb]ra, u[Am]yan[Bb]dım, [Am]sonun[Bb]da, [Am]ben an[Bb]ladım.

[Dm]Öyle yürekten sevi[Am]yorsan, [Bb]aklı başından [C]atacak[C#]sın.
[Dm]Kimi yanında arı[Am]yorsan, [Bb]önce içinde [C]bulacak[C#]sın.

[Gm]Ak[F]lım [Dm]ner[C]de; [Gm]ka[F]çırdım [Dm]senin[C]le.
[Am]Sor[Bb]ma, [Am]ne [Bb]halde; [Am]sorul[Bb]maz bu, [Am]kimse[Bb]ye.Elinize sağlık. Yürekten akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Yürekten şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör