Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Manuş Baba – Evlerinin Önü Yonca Ukulele Akorları

Evlerinin Önü Yonca ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Manuş Baba şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Evlerinin önü yonca,
Yonca kalkmış dal boyunca, dal boyunca.

Boyu uzun beli ince
Ninna yavrum ninna,
Esmer yavrum ninna, ninna ninna.

Evlerinin önü lale
Saki doldur ver piyale, ver piyale

Sarhoş olak düşek yola
Ninna yavrum ninna,
Esmer yavrum ninna, ninna ninna.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Manuş Baba Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Manuş Baba - Evlerinin Önü Yonca Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Manuş Baba - Evlerinin Önü Yonca
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2015
Akorlar:[Gm], [F], [Em], [Am]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop, Alternatif
"Evlerinin Önü Yonca", Manuş Baba imzasını taşıyan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Evlerinin Önü Yonca adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Evlerinin Önü Yonca ukulele akorları: [Gm], [F], [Em], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Evlerinin Önü Yonca kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Evlerinin Önü Yonca ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Manuş Baba orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Manuş Baba şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Evlerinin Önü Yonca Ukulele Akorları (Manuş Baba) | Ukulele Türkiye

Evlerinin Önü Yonca Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Manuş Baba şarkısı olan Evlerinin Önü Yonca ukulele akorları [Gm], [F], [Em], [Am](orijinal Gm tonunda). Evlerinin Önü Yonca kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Manuş Baba Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Evlerinin Önü Yonca şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [F], [Em], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [F], [Em], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Evlerinin Önü Yonca kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Evlerinin Önü Yonca şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Evlerinin Önü Yonca Evlerinin Önü Yonca Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Evlerinin Önü Yonca şarkısı 2015 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Manuş Baba tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Evlerinin Önü Yonca şarkısını [Gm], [F], [Em], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Evlerinin Önü Yonca Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Evlerinin Önü Yonca ukulele, Evlerinin Önü Yonca ukulele akor, Evlerinin Önü Yonca ukulele kolay akor, ukulele Evlerinin Önü Yonca akor, Evlerinin Önü Yonca ukulele tab, Evlerinin Önü Yonca ukulele ritim, Manuş Baba ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Evlerinin Önü Yonca ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın