Manuş Baba – Evlerinin Önü Yonca Ukulele Akorları

Manuş Baba - Evlerinin Önü Yonca ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2015 yayınlanan Single albümünde yer alan bu Manuş Baba şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop, Alternatif
Albüm: Single
Çıkış Yılı: 2015
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Manuş Baba’nın Evlerinin Önü Yonca adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Gm] [F] [Gm] [F] [Gm]

[Em]Evlerinin [Am]önü yonca,
[G]Yonca kalkmış [F]dal boyunca, [G]dal [Em]boyunca.

[Em]Boyu uzun [Am]beli ince
[G]Ninna yavrum ninna,
[F]Esmer yavrum ninna, [G]ninna [Em]ninna.

[Em] [Am] [G] [F] [G] [Em]

[Em]Evlerinin [Am]önü lale
[G]Saki doldur [F]ver piyale, [G]ver [Em]piyale

[Em]Sarhoş olak [Am]düşek yola
[G]Ninna yavrum ninna,
[F]Esmer yavrum ninna, [G]ninna [Em]ninna.Elinize sağlık. Evlerinin Önü Yonca akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Evlerinin Önü Yonca şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör