Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Aman Aman Ukulele Akorları

Aman Aman ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Nereye gider başını alıp, sorarsın.
Kim bilir, durmadan nasıl susarsın?
Bilmeden, boşuna atıp tutarsın.
Su gibi akıp geçer zaman.

Gezdin, tozdun, aman, aman, aman.
Sazdın, sözdün, aman, aman, aman.
Giderek üzdün bizi, zaman.
Giderek üzdün bizi, zaman.

Yazdın, çizdin, aman, aman, aman.
İncecik izdin, aman, aman, aman.
Sıraya dizdin bizi, zaman.
Sıraya dizdin bizi, zaman.

Hep kaçıp yeni bir adım atarken,
Dibine kadar çileye batıp çıkarken,
İçine atıp atıp, yoluna basıp giderken,
Su gibi akıp geçer, zaman.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Aman Aman Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Aman Aman
Albüm:Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[F#m], [E]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Aman Aman", Duman imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Aman Aman adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Aman Aman ukulele akorları: [F#m], [E]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Aman Aman kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Aman Aman ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Aman Aman Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Aman Aman Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Aman Aman ukulele akorları [F#m], [E](orijinal F#m tonunda). Aman Aman kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Aman Aman şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [E] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [E] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Aman Aman kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Aman Aman şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Aman Aman Aman Aman Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Aman Aman şarkısı 2004 yılında yayınlanan Seni Kendime Sakladım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Aman Aman şarkısını [F#m], [E] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Aman Aman ukulele, Aman Aman ukulele akor, Aman Aman ukulele kolay akor, ukulele Aman Aman akor, Aman Aman ukulele tab, Aman Aman ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Aman Aman ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın