Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Teoman – Gemiler Ukulele Akorları

Gemiler ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1998 yılında piyasaya sürülen 0 albümündeki bu popüler Teoman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir an için çıksam hayatımdan.
Yanık tenli omuzunda.
Haykırsam maziden uzaklardan.
Şu anda yanında.

Deniz rüzgâra karışmış güneşte.
Martı sesleri vardı gülüşlerde,
lüşlerde, gülüşlerde.

Sen geçerken sahilden sessizce.
Gemiler kalkar yüreğimden gizlice.

Bir an için çıksam hayatımdan.
Yanık tenli omuzunda.
Haykırsam maziden uzaklardan.
Şu anda yanında.

Deniz rüzgâra karışmış güneşte.
Martı sesleri vardı gülüşlerde,
lüşlerde, gülüşlerde.

Sen geçerken sahilden sessizce.
Gemiler kalkar yüreğimden gizlice.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Teoman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Teoman - Gemiler Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Teoman - Gemiler
Albüm:0
Çıkış Yılı:1998
Akorlar:[F#m], [D], [C#m], [Bm]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Gemiler", Teoman imzasını taşıyan ve 1998 yılında piyasaya sürülen 0 albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Gemiler adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Gemiler ukulele akorları: [F#m], [D], [C#m], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Gemiler kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Gemiler ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Teoman orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Teoman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Gemiler Ukulele Akorları (Teoman) | Ukulele Türkiye

Gemiler Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Teoman şarkısı olan Gemiler ukulele akorları [F#m], [D], [C#m], [Bm](orijinal F#m tonunda). Gemiler kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Teoman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Gemiler şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [D], [C#m], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [D], [C#m], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Gemiler kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Gemiler şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Gemiler Gemiler Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Gemiler şarkısı 1998 yılında yayınlanan 0 adlı albümde yer almaktadır. Teoman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Gemiler şarkısını [F#m], [D], [C#m], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Gemiler ukulele, Gemiler ukulele akor, Gemiler ukulele kolay akor, ukulele Gemiler akor, Gemiler ukulele tab, Gemiler ukulele ritim, Teoman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Gemiler ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın