Gökhan Türkmen – Sen İstanbulsun Ukulele Akorları

Sen İstanbulsun ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2014 yılında piyasaya sürülen En Baştan albümündeki bu popüler Gökhan Türkmen şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Köşedeki çiçekçi
Seni sordu bu sabah.
Burda yok dedim selam söyledi
Tazeymiş gülleri, yokluğun gibi.

Yürüdüm biraz seni düşledim,
Umudumu senle süsledim.
Ne dar sokaklar, ne boş duraklar,
Seni unutmama yardım etti.

Senin küçük bir elvedan,
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi?
Ne sanıyorsun.
Bazen bir kaldırım taşı,
Bazen bir sokak çalgıcısı.
Yani sen İstanbul'sun.

Senin küçük bir elvedan,
Böyle büyük bir aşkı bitirebilir mi?
Ne sanıyorsun.
Bazen Kanlıca sahili,
Bazen yalnız Kız Kulesi.
Yani sen İstanbul'sun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Gökhan Türkmen Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Gökhan Türkmen - Sen İstanbulsun Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Gökhan Türkmen - Sen İstanbulsun
Albüm:En Baştan
Çıkış Yılı:2014
Akorlar:[Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Sen İstanbulsun", Gökhan Türkmen imzasını taşıyan ve 2014 yılında piyasaya sürülen En Baştan albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Sen İstanbulsun adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sen İstanbulsun ukulele akorları: [Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sen İstanbulsun kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sen İstanbulsun ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Gökhan Türkmen orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Gökhan Türkmen şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sen İstanbulsun Ukulele Akorları (Gökhan Türkmen) | Ukulele Türkiye

Sen İstanbulsun Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Gökhan Türkmen şarkısı olan Sen İstanbulsun ukulele akorları [Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am](orijinal Gm tonunda). Sen İstanbulsun kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Gökhan Türkmen Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sen İstanbulsun şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sen İstanbulsun kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sen İstanbulsun şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sen İstanbulsun Sen İstanbulsun Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sen İstanbulsun şarkısı 2014 yılında yayınlanan En Baştan adlı albümde yer almaktadır. Gökhan Türkmen tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Sen İstanbulsun şarkısını [Gm], [Cm], [D#], [Dm], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Sen İstanbulsun ukulele, Sen İstanbulsun ukulele akor, Sen İstanbulsun ukulele kolay akor, ukulele Sen İstanbulsun akor, Sen İstanbulsun ukulele tab, Sen İstanbulsun ukulele ritim, Gökhan Türkmen ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sen İstanbulsun ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın