Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Helal Olsun Ukulele Akorları

Helal Olsun ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Duman I albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Geceler zehir, geceler kara.
Uçasım gelir, kanadım yorar.

Yaralar derin, seneler kadar.
Açılın geri.

Sabah olmuş, gün doğmuş.
Her yerimde karlar.
Doymadım, dönülmüş deliye.

Helal olsun, aşkolsun.
Gözlerimde yaşlar.
Durmadım, dönülmez geriye.

Geceler benim, geceler bana.
Unutun beni.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Helal Olsun Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Helal Olsun
Albüm:Duman I
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[Em], [Bm], [G], [F#m], [A]
Ritim:AAAY - AAA
Tür:Array
"Helal Olsun", Duman imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Duman I albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Helal Olsun adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Helal Olsun ukulele akorları: [Em], [Bm], [G], [F#m], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Helal Olsun kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Helal Olsun ukulele ritimleri: AAAY - AAA. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Helal Olsun Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Helal Olsun Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Helal Olsun ukulele akorları [Em], [Bm], [G], [F#m], [A](orijinal Em tonunda). Helal Olsun kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Helal Olsun şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Bm], [G], [F#m], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Bm], [G], [F#m], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Helal Olsun kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Helal Olsun şarkısını ukulelede çalarken AAAY - AAA ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AAAY - AAA ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Helal Olsun Helal Olsun Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Helal Olsun şarkısı 2009 yılında yayınlanan Duman I adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Helal Olsun şarkısını [Em], [Bm], [G], [F#m], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Helal Olsun Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Helal Olsun ukulele, Helal Olsun ukulele akor, Helal Olsun ukulele kolay akor, ukulele Helal Olsun akor, Helal Olsun ukulele tab, Helal Olsun ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Helal Olsun ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın