Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Bulutlara Esir Olduk Ukulele Akorları

Bulutlara Esir Olduk ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2020 yılında piyasaya sürülen Ev albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yine yaz bitti, biz göremeden güneşi.
Bulutlara esir olduk.
Kararıp gitti, yıllarım bilemeden neşeyi.
Büyük sandıklara koyduk.

Gelen olmadı yerine, kimse sormadı.
reğinde bu koca boşluk niye, ah.
İnen olmadı daha derine, ki ben yormadım.
Bu rüyabir gün gidebileceğine.

Yokluğunda yine yüz çevirdim aşka.
Güz geçirdim onca yaprağım sarardı soldu.
Sonbaharın sonunda bahar yok artık.
Yağmuru vurunca derde dert oldu.
Rüzgârı vurunca derbeder oldum.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Bulutlara Esir Olduk
Albüm:Ev
Çıkış Yılı:2020
Akorlar:[Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Bulutlara Esir Olduk", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2020 yılında piyasaya sürülen Ev albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Bulutlara Esir Olduk adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bulutlara Esir Olduk ukulele akorları: [Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bulutlara Esir Olduk kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bulutlara Esir Olduk ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bulutlara Esir Olduk Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Bulutlara Esir Olduk Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Bulutlara Esir Olduk ukulele akorları [Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb](orijinal Gm tonunda). Bulutlara Esir Olduk kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bulutlara Esir Olduk şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bulutlara Esir Olduk kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bulutlara Esir Olduk şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bulutlara Esir Olduk Bulutlara Esir Olduk Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bulutlara Esir Olduk şarkısı 2020 yılında yayınlanan Ev adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Bulutlara Esir Olduk şarkısını [Gm], [Fm], [Cm], [Bb], [Ab], [Eb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Bulutlara Esir Olduk Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Bulutlara Esir Olduk ukulele, Bulutlara Esir Olduk ukulele akor, Bulutlara Esir Olduk ukulele kolay akor, ukulele Bulutlara Esir Olduk akor, Bulutlara Esir Olduk ukulele tab, Bulutlara Esir Olduk ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bulutlara Esir Olduk ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın