Melike Şahin – Tutuşmuş Beraber Ukulele Akorları

Melike Şahin - Tutuşmuş Beraber ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2018 yayınlanan Tutuşmuş Beraber albümünde yer alan bu Melike Şahin şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Alternatif, Indie
Albüm: Tutuşmuş Beraber
Çıkış Yılı: 2018
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Melike Şahin’in Tutuşmuş Beraber adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Dm]Sen, yine bildiğin [C]gülü kokla, [Bb]benim çoktan [Gm]günüm belli.
[Dm]Hem annem hem [C]babam sendin. [Bb]böyle ufalanma, [Gm]merhem elindey[Bb]di.

[Dm]Gelmedi elim[Am]den, döküleme[Dm]di, inan, dilim[Am]den.
Susuyorsam [Dm]bir bildiğim[Am]den, sevdiğim[Bb]den, gördüğüm[C]den…
Tu[C]tuşmuş bera[Dm]ber, ellerimiz, [C]yangın, ezel[Dm]den.
Gidiyorsam [C]çok sevmekten, [Dm]yanmak[Bb]tan, ölmek[Am]ten…

[Dm]Bir dermanı [C]çok görüp de, [Bb]boynu büküp gittin, [Gm]içe sinip de.
[Dm]Ayağımdan kaydı, [C]gitti. [Bb]toprağım sendin, [Gm]depremim [Bb]de.Elinize sağlık. Tutuşmuş Beraber akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Tutuşmuş Beraber şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör