Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Melike Şahin – Tutuşmuş Beraber Ukulele Akorları

Tutuşmuş Beraber ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Tutuşmuş Beraber albümündeki bu popüler Melike Şahin şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sen, yine bildiğin gülü kokla, benim çoktan günüm belli.
Hem annem hem babam sendin. böyle ufalanma, merhem elindeydi.

Gelmedi elimden, dökülemedi, inan, dilimden.
Susuyorsam bir bildiğimden, sevdiğimden, gördüğümden…
Tutuşmuş beraber, ellerimiz, yangın, ezelden.
Gidiyorsam çok sevmekten, yanmaktan, ölmekten…

Bir dermanı çok görüp de, boynu büküp gittin, içe sinip de.
Ayağımdan kaydı, gitti. toprağım sendin, depremim de.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Melike Şahin Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Melike Şahin - Tutuşmuş Beraber Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Melike Şahin - Tutuşmuş Beraber
Albüm:Tutuşmuş Beraber
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[Dm], [C], [Bb], [Gm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Alternatif, Indie
"Tutuşmuş Beraber", Melike Şahin imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Tutuşmuş Beraber albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Tutuşmuş Beraber adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Tutuşmuş Beraber ukulele akorları: [Dm], [C], [Bb], [Gm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Tutuşmuş Beraber kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Tutuşmuş Beraber ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Melike Şahin orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Melike Şahin şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Tutuşmuş Beraber Ukulele Akorları (Melike Şahin) | Ukulele Türkiye

Tutuşmuş Beraber Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Melike Şahin şarkısı olan Tutuşmuş Beraber ukulele akorları [Dm], [C], [Bb], [Gm](orijinal Dm tonunda). Tutuşmuş Beraber kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Melike Şahin Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Tutuşmuş Beraber şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [C], [Bb], [Gm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [C], [Bb], [Gm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Tutuşmuş Beraber kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Tutuşmuş Beraber şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Tutuşmuş Beraber Tutuşmuş Beraber Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Tutuşmuş Beraber şarkısı 2018 yılında yayınlanan Tutuşmuş Beraber adlı albümde yer almaktadır. Melike Şahin tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Tutuşmuş Beraber şarkısını [Dm], [C], [Bb], [Gm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Tutuşmuş Beraber Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Tutuşmuş Beraber ukulele, Tutuşmuş Beraber ukulele akor, Tutuşmuş Beraber ukulele kolay akor, ukulele Tutuşmuş Beraber akor, Tutuşmuş Beraber ukulele tab, Tutuşmuş Beraber ukulele ritim, Melike Şahin ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Tutuşmuş Beraber ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın