Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Rüyanda Görsen İnanma Ukulele Akorları

Rüyanda Görsen İnanma ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Arkadaş, sen bu değilsin.
Görünüş, sadece giysin.
Arkadaş, niye gücendin?
Alıştım, karıştım, ben sana.
Rüyanda görsen, inanma.

Arkadaş, sen bu değildin.
Bilinen, sadece ismin.
Arkadaş, niye değiştin?
Alıştım, karıştım, ben sana.
Rüyanda görsen, inanma.

Arkadaş, sen bu değilsin.
Yaşayan, sadece ismin.
Arkadaş, niye gücendin?
Alıştım, karıştım, ben sana.
Rüyanda görsen, inanma.

Sana boynumuzu eğeriz sanma.
Hakkımızı gelir, alırız zorla.
Saklayacak yüzün yok, yok.
Rüyanda görsen, inanma.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Rüyanda Görsen İnanma Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Rüyanda Görsen İnanma
Albüm:Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[F#m], [Em], [G], [Bm], [A]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Array
"Rüyanda Görsen İnanma", Duman imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Rüyanda Görsen İnanma adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Rüyanda Görsen İnanma ukulele akorları: [F#m], [Em], [G], [Bm], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Rüyanda Görsen İnanma kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Rüyanda Görsen İnanma ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Rüyanda Görsen İnanma Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Rüyanda Görsen İnanma Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Rüyanda Görsen İnanma ukulele akorları [F#m], [Em], [G], [Bm], [A](orijinal F#m tonunda). Rüyanda Görsen İnanma kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Rüyanda Görsen İnanma şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [Em], [G], [Bm], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [Em], [G], [Bm], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Rüyanda Görsen İnanma kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Rüyanda Görsen İnanma şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Rüyanda Görsen İnanma Rüyanda Görsen İnanma Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Rüyanda Görsen İnanma şarkısı 2004 yılında yayınlanan Seni Kendime Sakladım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Rüyanda Görsen İnanma şarkısını [F#m], [Em], [G], [Bm], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Rüyanda Görsen İnanma Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Rüyanda Görsen İnanma ukulele, Rüyanda Görsen İnanma ukulele akor, Rüyanda Görsen İnanma ukulele kolay akor, ukulele Rüyanda Görsen İnanma akor, Rüyanda Görsen İnanma ukulele tab, Rüyanda Görsen İnanma ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Rüyanda Görsen İnanma ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın