Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Bal Ukulele Akorları

Bal ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

kım, sen benim canımsın.
Kanına karışmış, kanım.
Söyle, kimlerden kaçarsın?
Boşuna durmadan ağlarsın.

Yavrum, sen benim balımsın.
Tadına alışmış canım.
Ah, güzel kuşum, gir
Kanıma, ben zaten sarhoşum.

Nerdesin,
Sevgilim?
Söyle, nerdesin bal?
Artık benlesin, bal.

Artık, sen benim canımsın.
Cankalan tek yarımsın.
Artık, sen benim canımsın.
Cankalan tek yarımsın.

Nerdesin?
Söyle, nerdesin bal?
Artık benlesin, bal.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Bal Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Bal
Albüm:Belki Alışman Lazım
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[Bm], [Em], [G], [F#]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Bal", Duman imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Bal adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bal ukulele akorları: [Bm], [Em], [G], [F#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bal kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bal ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bal Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Bal Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Bal ukulele akorları [Bm], [Em], [G], [F#](orijinal Bm tonunda). Bal kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bal şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [Em], [G], [F#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [Em], [G], [F#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bal kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bal şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Bal Bal Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bal şarkısı 2002 yılında yayınlanan Belki Alışman Lazım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Bal şarkısını [Bm], [Em], [G], [F#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Bal ukulele, Bal ukulele akor, Bal ukulele kolay akor, ukulele Bal akor, Bal ukulele tab, Bal ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bal ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın