Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Manuş Baba – Haberin Var Mı Ukulele Akorları

Haberin Var Mı ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümündeki bu popüler Manuş Baba şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Haberin var mı taş duvar,
Demir kapı, kör pencere,
Yastığım, ranzam, zincirim,
Uğrunda ölümlere gidip geldiğim.
Zulamdaki mahzun resim.
Görüşmecim, yeşil soğan göndermiş.

Karanfil kokuyor cigaram cigaram.
Dağlarına bahar gelmiş memleketimin.

Haberin var mı taş duvar,
Demir kapı, kör pencere,
Yastığım, ranzam, zincirim,
Uğrunda ölümlere gidip geldiğim.
Zulamdaki mahzun resim.
Görüşmecim, yeşil soğan göndermiş.

Karanfil kokuyor cigaram cigaram.
Dağlarına bahar gelmiş memleketimin.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Manuş Baba Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Manuş Baba - Haberin Var Mı Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Manuş Baba - Haberin Var Mı
Albüm:Dönersen Islık Çal
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[Gm], [F], [Bb], [Eb], [D]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop, Alternatif
"Haberin Var Mı", Manuş Baba imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Dönersen Islık Çal albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Haberin Var Mı adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Haberin Var Mı ukulele akorları: [Gm], [F], [Bb], [Eb], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Haberin Var Mı kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Haberin Var Mı ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Manuş Baba orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Manuş Baba şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Haberin Var Mı Ukulele Akorları (Manuş Baba) | Ukulele Türkiye

Haberin Var Mı Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Manuş Baba şarkısı olan Haberin Var Mı ukulele akorları [Gm], [F], [Bb], [Eb], [D](orijinal Gm tonunda). Haberin Var Mı kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Manuş Baba Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Haberin Var Mı şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [F], [Bb], [Eb], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [F], [Bb], [Eb], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Haberin Var Mı kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Haberin Var Mı şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Haberin Var Mı Haberin Var Mı Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Haberin Var Mı şarkısı 2017 yılında yayınlanan Dönersen Islık Çal adlı albümde yer almaktadır. Manuş Baba tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Haberin Var Mı şarkısını [Gm], [F], [Bb], [Eb], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Haberin Var Mı Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Haberin Var Mı ukulele, Haberin Var Mı ukulele akor, Haberin Var Mı ukulele kolay akor, ukulele Haberin Var Mı akor, Haberin Var Mı ukulele tab, Haberin Var Mı ukulele ritim, Manuş Baba ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Haberin Var Mı ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın