Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Seni Kendime Sakladım Ukulele Akorları

Seni Kendime Sakladım ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Onu, bunu bilmem, anlamam.
Kim ne derse, desin, lan!
Arkanızdan yol almam.
Onlar ister alınsın,
İsterlerse darılsın.

Onu, bunu bilmem, karışmam.
Kim ne derse, desin, lan!
Ben alınıp satılmam.
Onlar ister alınsın,
İsterlerse satılsın.

Ooooo, seni kendime sakladım.
Ooooo, hepsini ben hesapladım.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Seni Kendime Sakladım Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Seni Kendime Sakladım
Albüm:Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[C#], [C], [Fm], [A#m]
Ritim:A - AYAY
Tür:Array
"Seni Kendime Sakladım", Duman imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Seni Kendime Sakladım adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Seni Kendime Sakladım ukulele akorları: [C#], [C], [Fm], [A#m]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Seni Kendime Sakladım kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Seni Kendime Sakladım ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu C# tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Seni Kendime Sakladım Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Seni Kendime Sakladım Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Seni Kendime Sakladım ukulele akorları [C#], [C], [Fm], [A#m](orijinal C# tonunda). Seni Kendime Sakladım kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Seni Kendime Sakladım şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C#], [C], [Fm], [A#m] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C#], [C], [Fm], [A#m] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Seni Kendime Sakladım kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Seni Kendime Sakladım şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Seni Kendime Sakladım Seni Kendime Sakladım Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Seni Kendime Sakladım şarkısı 2004 yılında yayınlanan Seni Kendime Sakladım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C# olan Seni Kendime Sakladım şarkısını [C#], [C], [Fm], [A#m] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Seni Kendime Sakladım Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Seni Kendime Sakladım ukulele, Seni Kendime Sakladım ukulele akor, Seni Kendime Sakladım ukulele kolay akor, ukulele Seni Kendime Sakladım akor, Seni Kendime Sakladım ukulele tab, Seni Kendime Sakladım ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Seni Kendime Sakladım ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın