Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Haberin Yok Ölüyorum Ukulele Akorları

Haberin Yok Ölüyorum ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bakma bana öyle derin, işim olmaz senle benim.
Hiç bu kadar sevilmedin, gözlerinden okuyorum.
Haberin yok, ölüyorum, vay!

Sorma bana; nerelisin, ne içersin, ne giyersin.
Derdim sana derman olsun, ben gönülden okuyorum.
Haberin yok, ölüyorum, vay!

Azdı yine deli günül, üzerine geliyorum.
Geçti yine boş bir ömür, gözlerinden öpüyorum.
Haberin yok, ölüyorum, vay!
Haberin yok, ölüyorum, vay!

Haberin yok, ben ölüyorum, sen gelirken
Ben gidiyorum.
Dermanım yok, ben ölüyorum, ayrılırken
Ben içiyorum.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Haberin Yok Ölüyorum Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Haberin Yok Ölüyorum
Albüm:Belki Alışman Lazım
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[C#m], [E], [G#m], [F#m], [A]
Ritim:AAA - Y
Tür:Rock, Alternatif
"Haberin Yok Ölüyorum", Duman imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Haberin Yok Ölüyorum adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Haberin Yok Ölüyorum ukulele akorları: [C#m], [E], [G#m], [F#m], [A]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Haberin Yok Ölüyorum kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Haberin Yok Ölüyorum ukulele ritimleri: AAA - Y. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu C#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Haberin Yok Ölüyorum Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Haberin Yok Ölüyorum Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Haberin Yok Ölüyorum ukulele akorları [C#m], [E], [G#m], [F#m], [A](orijinal C#m tonunda). Haberin Yok Ölüyorum kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Haberin Yok Ölüyorum şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [C#m], [E], [G#m], [F#m], [A] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [C#m], [E], [G#m], [F#m], [A] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Haberin Yok Ölüyorum kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Haberin Yok Ölüyorum şarkısını ukulelede çalarken AAA - Y ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AAA - Y ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Haberin Yok Ölüyorum Haberin Yok Ölüyorum Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Haberin Yok Ölüyorum şarkısı 2002 yılında yayınlanan Belki Alışman Lazım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu C#m olan Haberin Yok Ölüyorum şarkısını [C#m], [E], [G#m], [F#m], [A] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Haberin Yok Ölüyorum Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Haberin Yok Ölüyorum ukulele, Haberin Yok Ölüyorum ukulele akor, Haberin Yok Ölüyorum ukulele kolay akor, ukulele Haberin Yok Ölüyorum akor, Haberin Yok Ölüyorum ukulele tab, Haberin Yok Ölüyorum ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Haberin Yok Ölüyorum ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın