Yirmi7 – Muhtemel Aşk Ukulele Akorları

Muhtemel Aşk ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2015 yılında piyasaya sürülen Muhtemel Aşk albümündeki bu popüler Yirmi7 şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Muhtemel aşk için aştım bendimi.
Yolculuk nereye, dinlemeden kendimi.
Aaah muhtemelen aşk.

Bir anda çocuk oldum, saklandı kederlerim.
Yumdum gözlerimi, Sana açtım kendimi.
Aaah muhtemelen aşk.

Aaaah  muhtemel aşk için,
Virane oldum.
Bir an-ı aşk ömrüme, divane oldu.

Hiç canım acımadan, Aşık oldum sandım.
Dikenlerin üstünde, bir tebessüm yüzümde. 
Aaah muhtemelen aşk.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Yirmi7 Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Yirmi7 - Muhtemel Aşk Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Yirmi7 - Muhtemel Aşk
Albüm:Muhtemel Aşk
Çıkış Yılı:2015
Akorlar:[Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Rock, Alternatif
"Muhtemel Aşk", Yirmi7 imzasını taşıyan ve 2015 yılında piyasaya sürülen Muhtemel Aşk albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Muhtemel Aşk adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Muhtemel Aşk ukulele akorları: [Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Muhtemel Aşk kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Muhtemel Aşk ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Yirmi7 orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Yirmi7 şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Muhtemel Aşk Ukulele Akorları (Yirmi7) | Ukulele Türkiye

Muhtemel Aşk Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Yirmi7 şarkısı olan Muhtemel Aşk ukulele akorları [Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C](orijinal Dm tonunda). Muhtemel Aşk kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Yirmi7 Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Muhtemel Aşk şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Muhtemel Aşk kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Muhtemel Aşk şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Muhtemel Aşk Muhtemel Aşk Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Muhtemel Aşk şarkısı 2015 yılında yayınlanan Muhtemel Aşk adlı albümde yer almaktadır. Yirmi7 tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Muhtemel Aşk şarkısını [Dm], [Gm], [Am], [Bb], [C] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Muhtemel Aşk ukulele, Muhtemel Aşk ukulele akor, Muhtemel Aşk ukulele kolay akor, ukulele Muhtemel Aşk akor, Muhtemel Aşk ukulele tab, Muhtemel Aşk ukulele ritim, Yirmi7 ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Muhtemel Aşk ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın