Pinhani – Ne Güzel Güldün Ukulele Akorları

Ne Güzel Güldün ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümündeki bu popüler Pinhani şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Belki, durup dururken, yanına gelince
Söylediklerimi anlamsız buldun.
Oysa vakit yoktu, ama sen haklıydın.
Çünkü böyle şeyle aceleye gelmezdi.

Yalandan da olsa
Ne güzel güldün, o akşam, bana.

Belki tanışmak zor, iyi anlaşmak zor.
Peki görüşmek, çok mu kolaydı?
Çok kısa bir zamanda, belki biraz da zorla
Bence gayet iyi de anlaştık.

Yalandan da olsa
Ne güzel güldün, o akşam, bana.

Bana bir söz verdin, yine gelirim, diye.
Sen gelmesen bile, ben gelirdim.
Sana bi şarkı yazdım, söylersin diye.
Beni hiç unutmamanı istedim.

Yalandan da olsa
Ne güzel güldün o akşam bana.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Pinhani Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Pinhani - Ne Güzel Güldün Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Pinhani - Ne Güzel Güldün
Albüm:Zaman Beklemez
Çıkış Yılı:2008
Akorlar:[Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb]
Ritim:A - AY - A - AYAY
Tür:Alternatif, Indie
"Ne Güzel Güldün", Pinhani imzasını taşıyan ve 2008 yılında piyasaya sürülen Zaman Beklemez albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Ne Güzel Güldün adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Ne Güzel Güldün ukulele akorları: [Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Ne Güzel Güldün kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Ne Güzel Güldün ukulele ritimleri: A - AY - A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Pinhani orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Pinhani şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Ne Güzel Güldün Ukulele Akorları (Pinhani) | Ukulele Türkiye

Ne Güzel Güldün Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Pinhani şarkısı olan Ne Güzel Güldün ukulele akorları [Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb](orijinal Dm tonunda). Ne Güzel Güldün kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Pinhani Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Ne Güzel Güldün şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Ne Güzel Güldün kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Ne Güzel Güldün şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Ne Güzel Güldün Ne Güzel Güldün Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Ne Güzel Güldün şarkısı 2008 yılında yayınlanan Zaman Beklemez adlı albümde yer almaktadır. Pinhani tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Ne Güzel Güldün şarkısını [Dm], [A], [F], [C], [Gm], [Bb] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Ne Güzel Güldün ukulele, Ne Güzel Güldün ukulele akor, Ne Güzel Güldün ukulele kolay akor, ukulele Ne Güzel Güldün akor, Ne Güzel Güldün ukulele tab, Ne Güzel Güldün ukulele ritim, Pinhani ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Ne Güzel Güldün ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın