Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Yanıbaşımdan Ukulele Akorları

Yanıbaşımdan ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sevemedim ben bu günü.
Sevemedim, başından.
Göremedim geçtiğini,
Yanıbaşımdan, her yanımdan.

Gelemedim ben oyuna.
Gelemedim, yaşımdan.
Kovaladım sevdiğimi,
Yanıbaşımdan, her yanımdan.

Yaşamadım ben bu günü.
Yaşamadım, inadımdan.
Göremedim geçtiğini,
Yanıbaşımdan, her yanımdan.

Ellerin uzanmasın,
Uzak dursun, dedim.
Sakın, dokunmasın.
Hayal ettiklerim
Bana yakışmasın.
İnancım yok benim.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Yanıbaşımdan Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Yanıbaşımdan
Albüm:Seni Kendime Sakladım
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Cm], [Gm], [F]
Ritim:A - AY - A - AY - AYAY
Tür:Rock, Alternatif
"Yanıbaşımdan", Duman imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Seni Kendime Sakladım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Yanıbaşımdan adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yanıbaşımdan ukulele akorları: [Cm], [Gm], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yanıbaşımdan kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yanıbaşımdan ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Cm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yanıbaşımdan Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Yanıbaşımdan Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Yanıbaşımdan ukulele akorları [Cm], [Gm], [F](orijinal Cm tonunda). Yanıbaşımdan kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yanıbaşımdan şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Cm], [Gm], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Cm], [Gm], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yanıbaşımdan kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yanıbaşımdan şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yanıbaşımdan Yanıbaşımdan Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yanıbaşımdan şarkısı 2004 yılında yayınlanan Seni Kendime Sakladım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Cm olan Yanıbaşımdan şarkısını [Cm], [Gm], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yanıbaşımdan Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yanıbaşımdan ukulele, Yanıbaşımdan ukulele akor, Yanıbaşımdan ukulele kolay akor, ukulele Yanıbaşımdan akor, Yanıbaşımdan ukulele tab, Yanıbaşımdan ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yanıbaşımdan ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın