Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ayna – Garibim Ukulele Akorları

Garibim ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1998 yılında piyasaya sürülen Dön Bak Ayna'ya albümündeki bu popüler Ayna şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Garip geldim dünya, şan şöhrete aldanma.
Bedel ettim aşkımı, yürek kaldı dağlarda.

Ne acılar yaşandı, ne yâreler kapandı.
Uykular haram iken, gülüşlerin yalandı.

Garibim hadi gül biraz, bu bahar dallar kiraz.
Yaşamak hep böyledir, su biter seller durmaz.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ayna Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ayna - Garibim Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ayna - Garibim
Albüm:Dön Bak Ayna'ya
Çıkış Yılı:1998
Akorlar:[Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Garibim", Ayna imzasını taşıyan ve 1998 yılında piyasaya sürülen Dön Bak Ayna'ya albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Garibim adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Garibim ukulele akorları: [Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Garibim kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Garibim ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ayna orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ayna şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Garibim Ukulele Akorları (Ayna) | Ukulele Türkiye

Garibim Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ayna şarkısı olan Garibim ukulele akorları [Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#](orijinal Gm tonunda). Garibim kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ayna Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Garibim şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Garibim kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Garibim şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Garibim Garibim Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Garibim şarkısı 1998 yılında yayınlanan Dön Bak Ayna'ya adlı albümde yer almaktadır. Ayna tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Garibim şarkısını [Gm], [F], [Cm], [Bb], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Garibim ukulele, Garibim ukulele akor, Garibim ukulele kolay akor, ukulele Garibim akor, Garibim ukulele tab, Garibim ukulele ritim, Ayna ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Garibim ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın