Ayna – Garibim Ukulele Akorları

Ayna - Garibim ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1998 yayınlanan Dön Bak Ayna'ya albümünde yer alan bu Ayna şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Dön Bak Ayna'ya
Çıkış Yılı: 1998
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ayna grubunun Garibim adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Gm]Garip geldim dünya, [F]şan şöhrete [Cm]aldanma.
[Gm]Bedel ettim aşkımı, [F]yürek kaldı [Cm]dağlarda.

[Gm]Ne acılar [Cm]yaşandı, [F]ne yâreler [Bb]kapandı.
[Eb]Uykular ha[F]ram iken, [F]gülüşlerin [Gm]yalandı.

[Gm]Garibim hadi [Cm]gül biraz, [F]bu bahar dal[Bb]lar kiraz.
[Eb]Yaşamak hep [F]böyledir, [F]su biter sel[Gm]ler durmaz.Elinize sağlık. Garibim akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Garibim şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör