Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Adımız Miskindir Bizim Ukulele Akorları

Adımız Miskindir Bizim ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1986 yılında piyasaya sürülen Vak the Rock albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Adımız miskindir bizim
Düşmanımız kindir bizim

 Biz kimseye kin tutmayız; kamu alem birdir bize.
Kamu alem birdir bize. 

Biz dünyadan gider olduk. 
Kalanlara selam olsun. 

Bilmeyen ne bilsin bizi, bilenlere selam olsun.
Bilenlere selam olsun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Adımız Miskindir Bizim Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Adımız Miskindir Bizim
Albüm:Vak the Rock
Çıkış Yılı:1986
Akorlar:[Em], [D], [A], [G]
Ritim:AA - YYA - AYAY
Tür:Pop, Rock
"Adımız Miskindir Bizim", MFÖ imzasını taşıyan ve 1986 yılında piyasaya sürülen Vak the Rock albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Rock türü altında değerlendirilen Adımız Miskindir Bizim adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Adımız Miskindir Bizim ukulele akorları: [Em], [D], [A], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Adımız Miskindir Bizim kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Adımız Miskindir Bizim ukulele ritimleri: AA - YYA - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Adımız Miskindir Bizim Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Adımız Miskindir Bizim Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Adımız Miskindir Bizim ukulele akorları [Em], [D], [A], [G](orijinal Em tonunda). Adımız Miskindir Bizim kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Adımız Miskindir Bizim şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [D], [A], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [D], [A], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Adımız Miskindir Bizim kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Adımız Miskindir Bizim şarkısını ukulelede çalarken AA - YYA - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AA - YYA - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Adımız Miskindir Bizim Adımız Miskindir Bizim Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Adımız Miskindir Bizim şarkısı 1986 yılında yayınlanan Vak the Rock adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Adımız Miskindir Bizim şarkısını [Em], [D], [A], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Adımız Miskindir Bizim Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Adımız Miskindir Bizim ukulele, Adımız Miskindir Bizim ukulele akor, Adımız Miskindir Bizim ukulele kolay akor, ukulele Adımız Miskindir Bizim akor, Adımız Miskindir Bizim ukulele tab, Adımız Miskindir Bizim ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Adımız Miskindir Bizim ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın