Ayna – Fesleğen Ukulele Akorları

Ayna - Fesleğen ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 1997 yayınlanan Gittiğin Yağmurla Gel albümünde yer alan bu Ayna şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop, Rock
Albüm: Gittiğin Yağmurla Gel
Çıkış Yılı: 1997
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ayna grubunun Fesleğen adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[Dm] [Gm] [Dm] [Bb] [A]

Rüz[Dm]gârla gelen ilkba[Gm]har gibi [Dm]gözlerin.
Bık[Dm]tım geceden her za[Gm]man güzeldi [Dm]düşlerim.
[Gm]Niyetim sensin [Dm]gel, [Gm]fesleğen kokulu [Dm]yârimsin.
[Gm]Çarem sensin [Dm]gel, [Gm]alnıma yazılı [A]tazem[A7]sin.

[Dm]Sevmedim yalanı [C]sevemem ben.
[A7]Aldatmam seni [Dm]el gibi.
[Dm]Anladım aşkı [C]gözlerinden.
[A7]Oldum ben de [Dm]sen gibi.

[Bb]Aşkıma saygı [A7]bekliyorum sen[Dm]den.
[Bb]Bir acı türkü [A7]dinliyorum yel[Dm]den.
[Bb]Mevsimi geçtim [A7]geçmiyorum sen[Dm]den.
[Bb]Bir acı türkü [A7]dinliyorum yel[Dm]den.Elinize sağlık. Fesleğen akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Fesleğen şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör