Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Cem Özkan – Olmayacak Bir Hayal Ukulele Akorları

Olmayacak Bir Hayal ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2012 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Cem Özkan şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Olmayacak bir hayale kaptırdım kendimi
Sonra kuşkular sardı bedenimi
Kocaman bir aşkın içinde kayboldum
Bulamam yolumu sen olmayınca

Yanımda kalsan hep yanımda olsan
Gitmesen dursan öylece baksan
Bana söz versen, sözünden hiç dönmesen
Ömrün boyunca hep beni sevsen
Ama çok zor bırakmazlar aşkımızı yaşatmazlar
Birbirimize kalkan olamazsak eğer

Kocaman bir aşkın içinde kayboldum
Bulamam yolumu sen olmayınca…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Cem Özkan Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Cem Özkan - Olmayacak Bir Hayal Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Cem Özkan - Olmayacak Bir Hayal
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2012
Akorlar:[Am], [Em], [F], [G], [E]
Ritim:A - AYAY
Tür:Array
"Olmayacak Bir Hayal", Cem Özkan imzasını taşıyan ve 2012 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Olmayacak Bir Hayal adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Olmayacak Bir Hayal ukulele akorları: [Am], [Em], [F], [G], [E]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Olmayacak Bir Hayal kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Olmayacak Bir Hayal ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Cem Özkan orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Cem Özkan şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Olmayacak Bir Hayal Ukulele Akorları (Cem Özkan) | Ukulele Türkiye

Olmayacak Bir Hayal Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Cem Özkan şarkısı olan Olmayacak Bir Hayal ukulele akorları [Am], [Em], [F], [G], [E](orijinal Am tonunda). Olmayacak Bir Hayal kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Cem Özkan Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Olmayacak Bir Hayal şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Em], [F], [G], [E] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Em], [F], [G], [E] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Olmayacak Bir Hayal kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Olmayacak Bir Hayal şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Olmayacak Bir Hayal Olmayacak Bir Hayal Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Olmayacak Bir Hayal şarkısı 2012 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Cem Özkan tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Olmayacak Bir Hayal şarkısını [Am], [Em], [F], [G], [E] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Olmayacak Bir Hayal Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Olmayacak Bir Hayal ukulele, Olmayacak Bir Hayal ukulele akor, Olmayacak Bir Hayal ukulele kolay akor, ukulele Olmayacak Bir Hayal akor, Olmayacak Bir Hayal ukulele tab, Olmayacak Bir Hayal ukulele ritim, Cem Özkan ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Olmayacak Bir Hayal ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın