Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Bulutsuzluk Özlemi – Sözlerimi Geri Alamam Ukulele Akorları

Sözlerimi Geri Alamam ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1990 yılında piyasaya sürülen Uçtu Uçtu albümündeki bu popüler Bulutsuzluk Özlemi şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sözlerimi geri alamam, yazdığımı yeniden yazamam.
Çaldığımı baştan çalamam, bir daha geri dönemem.

Akıyorsa gözyaşım kurumasın, coşup seven gönlümse durmasın.
Dost bildik anılarım çağırmasın, bir daha geri dönemem.

Hiçbir kere hayat bayram olmadı ya da her nefes alışımız bayramdı.
Bir umuttu yaşatan insanı, aldım elime sazımı.

Yine aşınca çayın suyu boyunu,
Belki yeniden karşıma çıkacaksın.
Göz göze durup bakınca göreceğiz.
Neyiz ve nerelerdeyiz bilemiyoruz, şimdi.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Bulutsuzluk Özlemi Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam
Albüm:Uçtu Uçtu
Çıkış Yılı:1990
Akorlar:[Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#]
Ritim:A - AAY
Tür:Folk
"Sözlerimi Geri Alamam", Bulutsuzluk Özlemi imzasını taşıyan ve 1990 yılında piyasaya sürülen Uçtu Uçtu albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Folk türü altında değerlendirilen Sözlerimi Geri Alamam adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sözlerimi Geri Alamam ukulele akorları: [Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sözlerimi Geri Alamam kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sözlerimi Geri Alamam ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Bulutsuzluk Özlemi orijinal tonu Bb tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Bulutsuzluk Özlemi şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sözlerimi Geri Alamam Ukulele Akorları (Bulutsuzluk Özlemi) | Ukulele Türkiye

Sözlerimi Geri Alamam Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Bulutsuzluk Özlemi şarkısı olan Sözlerimi Geri Alamam ukulele akorları [Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#](orijinal Bb tonunda). Sözlerimi Geri Alamam kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Bulutsuzluk Özlemi Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sözlerimi Geri Alamam şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sözlerimi Geri Alamam kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sözlerimi Geri Alamam şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sözlerimi Geri Alamam Sözlerimi Geri Alamam Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sözlerimi Geri Alamam şarkısı 1990 yılında yayınlanan Uçtu Uçtu adlı albümde yer almaktadır. Bulutsuzluk Özlemi tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Folk türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bb olan Sözlerimi Geri Alamam şarkısını [Bb], [F], [Gm], [Dm], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sözlerimi Geri Alamam Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sözlerimi Geri Alamam ukulele, Sözlerimi Geri Alamam ukulele akor, Sözlerimi Geri Alamam ukulele kolay akor, ukulele Sözlerimi Geri Alamam akor, Sözlerimi Geri Alamam ukulele tab, Sözlerimi Geri Alamam ukulele ritim, Bulutsuzluk Özlemi ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sözlerimi Geri Alamam ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın