Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Emir Can İğrek – Nalan Ukulele Akorları

Nalan ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2019 yılında piyasaya sürülen Nalan albümündeki bu popüler Emir Can İğrek şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sana yanığım ama, bu ateşi harlama, Nalan.
Dizinin dibi çok güzel yer ama yaşayamam ben orada.
Sen bahçesin ben kasırga çiçeklerin kopar burada yapma, Nalan.
Ben karşının taksisiyim ömrünün hay aksisiyim olmaz Nalan.

Bak ben yara gibiyim gönlünde bir yara gibiyim Nalan.
Sal beni gideyim ömründe bir kara meleğim, Nalan.
Ben yara gibiyim, gönlündeki yarayı kapat nolur.
Sal beni gideyim, ömründe bir kara meleğim, Nalan.

Sen kıştasın ben boş soba, ayakların üşür burada yakma, Nalan.
Sessiz konuş ne olursun, ayıp olur kahrolursun olma, Nalan.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Emir Can İğrek Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Emir Can İğrek - Nalan Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Emir Can İğrek - Nalan
Albüm:Nalan
Çıkış Yılı:2019
Akorlar:[Gm], [F], [D#]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Pop
"Nalan", Emir Can İğrek imzasını taşıyan ve 2019 yılında piyasaya sürülen Nalan albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Nalan adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Nalan ukulele akorları: [Gm], [F], [D#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Nalan kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Nalan ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Emir Can İğrek orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Emir Can İğrek şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Nalan Ukulele Akorları (Emir Can İğrek) | Ukulele Türkiye

Nalan Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Emir Can İğrek şarkısı olan Nalan ukulele akorları [Gm], [F], [D#](orijinal Gm tonunda). Nalan kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Emir Can İğrek Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Nalan şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [F], [D#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [F], [D#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Nalan kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Nalan şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Nalan Nalan Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Nalan şarkısı 2019 yılında yayınlanan Nalan adlı albümde yer almaktadır. Emir Can İğrek tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Nalan şarkısını [Gm], [F], [D#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Nalan ukulele, Nalan ukulele akor, Nalan ukulele kolay akor, ukulele Nalan akor, Nalan ukulele tab, Nalan ukulele ritim, Emir Can İğrek ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Nalan ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın