Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Cem Karaca – Islak Islak Ukulele Akorları

Islak Islak ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1992 yılında piyasaya sürülen Nerde Kalmıştık? albümündeki bu popüler Cem Karaca şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Gecenin nemi mi düşmüş gözlerine?
Ne olur, ıslak ıslak bakma öyle.
Saçını dök sineme, derdini söyle.
Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle.

Sürerim buluttan tarlaları.
Yağmurlar ekerim, göğün göğsüne.
Güneşte demlerim senin çayını.
Yüreğimden süzer, öyle veririm.

Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım.
Ben feleğin tekerine çomak sokarım.
Yeter ki ıslak ıslak bakma öyle.
Ne olur, ıslak ıslak bakma öyle.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Cem Karaca Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Cem Karaca - Islak Islak Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Cem Karaca - Islak Islak
Albüm:Nerde Kalmıştık?
Çıkış Yılı:1992
Akorlar:[Gm], [Bb], [F], [Cm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Array
"Islak Islak", Cem Karaca imzasını taşıyan ve 1992 yılında piyasaya sürülen Nerde Kalmıştık? albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Islak Islak adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Islak Islak ukulele akorları: [Gm], [Bb], [F], [Cm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Islak Islak kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Islak Islak ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Cem Karaca orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Cem Karaca şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Islak Islak Ukulele Akorları (Cem Karaca) | Ukulele Türkiye

Islak Islak Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Cem Karaca şarkısı olan Islak Islak ukulele akorları [Gm], [Bb], [F], [Cm](orijinal Gm tonunda). Islak Islak kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Cem Karaca Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Islak Islak şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Bb], [F], [Cm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Bb], [F], [Cm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Islak Islak kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Islak Islak şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Islak Islak Islak Islak Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Islak Islak şarkısı 1992 yılında yayınlanan Nerde Kalmıştık? adlı albümde yer almaktadır. Cem Karaca tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Islak Islak şarkısını [Gm], [Bb], [F], [Cm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Islak Islak Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Islak Islak ukulele, Islak Islak ukulele akor, Islak Islak ukulele kolay akor, ukulele Islak Islak akor, Islak Islak ukulele tab, Islak Islak ukulele ritim, Cem Karaca ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Islak Islak ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın