Ayna – Tırtıl Ukulele Akorları

Ayna - Tırtıl ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2002 yayınlanan Bostancı Durağı albümünde yer alan bu Ayna şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Bostancı Durağı
Çıkış Yılı: 2002
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ayna grubunun Tırtıl adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[D]Sormadın ne di[D]ye niye [A]böyle kederli [G]suskunum ben.
[Em]Anlasana be ca[G]nım [A]tek bir der[D]dim sen.
[D]Temmuz ateşi gi[D]bi yakı[A]yor o bakışlar [G]aşığım ben.
[Em]Çekinirim diye[G]mem ama [A]tek bir ça[D]rem sen.

[G]Ah deli sevgi[G]li, [D]ah be nazlı pe[D]ri.
[G]Ah canım bide[G]nem, [A]tut şu elleri[A]mi.

[D]Tırtıl, [D]tırtılın sonu [G]pır pır kele[G]bek.
[A]Kalbim [A]sürünüyor bırak [D]uçsun [D]ellerinde.Elinize sağlık. Tırtıl akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Tırtıl şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör