Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Çağatay Ulusoy – Mutlu Sonsuz Ukulele Akorları

Mutlu Sonsuz ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2016 yılında piyasaya sürülen Mutlu Sonsuz albümündeki bu popüler Çağatay Ulusoy şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.


Uyu aşkım koynumda kaygısız mışıl mışıl,
Bana emanet gülyüzünde.
Gülümseyen huzur.

Hani gitmiştik ya  ikimiz birden,.
Ama bitmiştik harbiden.
Yine bastırırsa kapkara bulutlar aniden?

Nolur bu evden kimse gitmesin.
Bu hikayede hiç kimse kimseyi terketmesin.
Mutlu son olmasın mutlu sonsuz olsun.
Dualarım örtsün bizi hasret  üşütmesin.

Ah ölüm yalan ayrılık aman.
Eğer incitirse bedelini ödesin bu adam.


Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Çağatay Ulusoy Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Çağatay Ulusoy - Mutlu Sonsuz Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Çağatay Ulusoy - Mutlu Sonsuz
Albüm:Mutlu Sonsuz
Çıkış Yılı:2016
Akorlar:[Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm]
Ritim:A - AY
Tür:Pop
"Mutlu Sonsuz", Çağatay Ulusoy imzasını taşıyan ve 2016 yılında piyasaya sürülen Mutlu Sonsuz albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Mutlu Sonsuz adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Mutlu Sonsuz ukulele akorları: [Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Mutlu Sonsuz kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Mutlu Sonsuz ukulele ritimleri: A - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Çağatay Ulusoy orijinal tonu Fm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Çağatay Ulusoy şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Mutlu Sonsuz Ukulele Akorları (Çağatay Ulusoy) | Ukulele Türkiye

Mutlu Sonsuz Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Çağatay Ulusoy şarkısı olan Mutlu Sonsuz ukulele akorları [Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm](orijinal Fm tonunda). Mutlu Sonsuz kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Çağatay Ulusoy Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Mutlu Sonsuz şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Mutlu Sonsuz kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Mutlu Sonsuz şarkısını ukulelede çalarken A - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Mutlu Sonsuz Mutlu Sonsuz Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Mutlu Sonsuz şarkısı 2016 yılında yayınlanan Mutlu Sonsuz adlı albümde yer almaktadır. Çağatay Ulusoy tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Fm olan Mutlu Sonsuz şarkısını [Fm], [Cm], [G#], [D#], [Bbm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Mutlu Sonsuz Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Mutlu Sonsuz ukulele, Mutlu Sonsuz ukulele akor, Mutlu Sonsuz ukulele kolay akor, ukulele Mutlu Sonsuz akor, Mutlu Sonsuz ukulele tab, Mutlu Sonsuz ukulele ritim, Çağatay Ulusoy ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Mutlu Sonsuz ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın