Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ayna – Bari Sen Unutma Beni Ukulele Akorları

Bari Sen Unutma Beni ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Ayna Buğu-Su albümündeki bu popüler Ayna şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Son deminde aksam merhaba dostum hüzün.
Yalnızım yine yalnız nerdesin iki gözüm.

Böyle mi yaşanır ayrılık acısı.
Gözlerimden anla yeter.
Gel de al canımı, al da kurtulayım.
Ayrılık ölümden beter.

Sende unuttum hayalleri.
Sende unuttum sevilmeyi.
Bari sen unutma beni.

Sende unuttum ümitleri.
Sende unuttum ben her şeyi.
Bari sen unutma beni

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ayna Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ayna - Bari Sen Unutma Beni Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ayna - Bari Sen Unutma Beni
Albüm:Ayna Buğu-Su
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Cm], [G#], [G], [Fm]
Ritim:A - AY - A - AYAY
Tür:Pop, Alternatif
"Bari Sen Unutma Beni", Ayna imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Ayna Buğu-Su albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Bari Sen Unutma Beni adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bari Sen Unutma Beni ukulele akorları: [Cm], [G#], [G], [Fm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bari Sen Unutma Beni kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bari Sen Unutma Beni ukulele ritimleri: A - AY - A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ayna orijinal tonu Cm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ayna şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bari Sen Unutma Beni Ukulele Akorları (Ayna) | Ukulele Türkiye

Bari Sen Unutma Beni Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ayna şarkısı olan Bari Sen Unutma Beni ukulele akorları [Cm], [G#], [G], [Fm](orijinal Cm tonunda). Bari Sen Unutma Beni kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ayna Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bari Sen Unutma Beni şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Cm], [G#], [G], [Fm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Cm], [G#], [G], [Fm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bari Sen Unutma Beni kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bari Sen Unutma Beni şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bari Sen Unutma Beni Bari Sen Unutma Beni Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bari Sen Unutma Beni şarkısı 2004 yılında yayınlanan Ayna Buğu-Su adlı albümde yer almaktadır. Ayna tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Cm olan Bari Sen Unutma Beni şarkısını [Cm], [G#], [G], [Fm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Bari Sen Unutma Beni ukulele, Bari Sen Unutma Beni ukulele akor, Bari Sen Unutma Beni ukulele kolay akor, ukulele Bari Sen Unutma Beni akor, Bari Sen Unutma Beni ukulele tab, Bari Sen Unutma Beni ukulele ritim, Ayna ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bari Sen Unutma Beni ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın