Ayna – Bari Sen Unutma Beni Ukulele Akorları

Ayna - Bari Sen Unutma Beni ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2004 yayınlanan Ayna Buğu-Su albümünde yer alan bu Ayna şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop, Alternatif
Albüm: Ayna Buğu-Su
Çıkış Yılı: 2004
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Ayna grubunun Bari Sen Unutma Beni adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – A – AYAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Cm]Son demin[G#]de aksam [G]merhaba dos[Fm]tum hü[G#]zün.
[Cm]Yalnızım yi[G#]ne yalnız [G]nerdesin i[Fm]ki gö[G#]züm.
[Cm]Böyle mi yaşanır [G#]ayrılık acısı.
[G]Gözlerimden an[Fm]la ye[G]ter.
[Cm]Gel de al canımı, [G#]al da kurtulayım.
[G]Ayrılık ölüm[Fm]den be[G]ter.

[Cm]Sende unut[Cm]tum hayalle[G]ri. [G]
[G]Sende unut[G]tum sevilme[G#]yi. [G#]
[Fm]Bari sen [G#]unutma be[G]ni.

[Cm]Sende unut[Cm]tum ümitle[G]ri. [G]
[G]Sende unut[G]tum ben her şe[G#]yi. [G#]
[Fm]Bari sen [G#]unutma be[G]niElinize sağlık. Bari Sen Unutma Beni akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Bari Sen Unutma Beni şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör