Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Ayna – Severek Ayrılanlar Ukulele Akorları

Severek Ayrılanlar ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Bostancı Durağı albümündeki bu popüler Ayna şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı.
Severek ayrılanlar yaşarlar pişmanlığı.
Çok uzak şehirlerde aynı çarpar iki yürek.
Çok uzak bir şehirde beklendiğini bilerek.

Gün gelir için yanar.
Elin gider mektuplara.
Gün gelir beni ararsın.
zün dalar uzaklara.

Yaz gelir sıcak olur.
Akşam sahil yollarında.
Her adımda beni ararsın.
zün dalar ufuklara.

Rüzgâr aşkımı kucağına alsa.
Dağları tepeleri aşsa, saçlarına ulaşsa.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Ayna Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Ayna - Severek Ayrılanlar Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Ayna - Severek Ayrılanlar
Albüm:Bostancı Durağı
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[G], [F#], [Bm], [Em]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop, Alternatif
"Severek Ayrılanlar", Ayna imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Bostancı Durağı albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Severek Ayrılanlar adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Severek Ayrılanlar ukulele akorları: [G], [F#], [Bm], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Severek Ayrılanlar kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Severek Ayrılanlar ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Ayna orijinal tonu G tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Ayna şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Severek Ayrılanlar Ukulele Akorları (Ayna) | Ukulele Türkiye

Severek Ayrılanlar Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Ayna şarkısı olan Severek Ayrılanlar ukulele akorları [G], [F#], [Bm], [Em](orijinal G tonunda). Severek Ayrılanlar kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Ayna Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Severek Ayrılanlar şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G], [F#], [Bm], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G], [F#], [Bm], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Severek Ayrılanlar kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Severek Ayrılanlar şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Severek Ayrılanlar Severek Ayrılanlar Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Severek Ayrılanlar şarkısı 2002 yılında yayınlanan Bostancı Durağı adlı albümde yer almaktadır. Ayna tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G olan Severek Ayrılanlar şarkısını [G], [F#], [Bm], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Severek Ayrılanlar Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Severek Ayrılanlar ukulele, Severek Ayrılanlar ukulele akor, Severek Ayrılanlar ukulele kolay akor, ukulele Severek Ayrılanlar akor, Severek Ayrılanlar ukulele tab, Severek Ayrılanlar ukulele ritim, Ayna ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Severek Ayrılanlar ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın