Sertab Erener – Koparılan Çiçekler Ukulele Akorları

Koparılan Çiçekler ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2010 yılında piyasaya sürülen Rengârenk albümündeki bu popüler Sertab Erener şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

İyi ki varsın, iyi ki sevmişim seni.
Hem aldın, hem çaldın,
Helal,helal sana.

Yok istemem diyen gönlüm,
Çöle bile razı şimdi.
Yanlış yola giden bendim,
Lütfen dön gel.

Ben yazdım kadere hüznü perişanı.
Sonu gelmez yine de bitemez ümitler.
Ama yoksa bahçemin eski şanı,
Sebebi koparılan çiçekler.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Sertab Erener Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Sertab Erener - Koparılan Çiçekler Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Sertab Erener - Koparılan Çiçekler
Albüm:Rengârenk
Çıkış Yılı:2010
Akorlar:[Gm], [Cm], [F]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Koparılan Çiçekler", Sertab Erener imzasını taşıyan ve 2010 yılında piyasaya sürülen Rengârenk albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Koparılan Çiçekler adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Koparılan Çiçekler ukulele akorları: [Gm], [Cm], [F]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Koparılan Çiçekler kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Koparılan Çiçekler ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Sertab Erener orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Sertab Erener şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Koparılan Çiçekler Ukulele Akorları (Sertab Erener) | Ukulele Türkiye

Koparılan Çiçekler Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Sertab Erener şarkısı olan Koparılan Çiçekler ukulele akorları [Gm], [Cm], [F](orijinal Gm tonunda). Koparılan Çiçekler kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Sertab Erener Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Koparılan Çiçekler şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Cm], [F] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Cm], [F] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Koparılan Çiçekler kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Koparılan Çiçekler şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Koparılan Çiçekler Koparılan Çiçekler Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Koparılan Çiçekler şarkısı 2010 yılında yayınlanan Rengârenk adlı albümde yer almaktadır. Sertab Erener tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Koparılan Çiçekler şarkısını [Gm], [Cm], [F] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Koparılan Çiçekler Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Koparılan Çiçekler ukulele, Koparılan Çiçekler ukulele akor, Koparılan Çiçekler ukulele kolay akor, ukulele Koparılan Çiçekler akor, Koparılan Çiçekler ukulele tab, Koparılan Çiçekler ukulele ritim, Sertab Erener ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Koparılan Çiçekler ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın