Oğuzhan Koç – Bitmedi Elem Ukulele Akorları

Bitmedi Elem ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bitmedi elem hep aklımda sabah akşam.
Yakındayken hep uzaklaşan.

Bu mu hikayem sen yanımda olmayınca.
Tadım mıydı sadece kaçan.
İnanmam.

Bir sağa döndüm solu unuttum.
Görmeyince gül yüzünü o yanda.
Sorarsan.

Bir tek ben söndüm.
Tüm ışıklar altında.
Bükemediğim tek bileği öptüm.

Yaşanmayınca bilmiyormuş insan aşk böyle demek.
Uzaklaşınca ağlanıyormuş bu mu sevmek.
Kaç gün oldu bekliyorum elimde çiçek.
Soldu gitti bu destede yok ki bir yedek.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Bitmedi Elem Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Bitmedi Elem
Albüm:Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[F#m], [Em], [G], [A], [Bm]
Ritim:AY - AY - AY - AY
Tür:Pop
"Bitmedi Elem", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Bitmedi Elem adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bitmedi Elem ukulele akorları: [F#m], [Em], [G], [A], [Bm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bitmedi Elem kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bitmedi Elem ukulele ritimleri: AY - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bitmedi Elem Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Bitmedi Elem Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Bitmedi Elem ukulele akorları [F#m], [Em], [G], [A], [Bm](orijinal F#m tonunda). Bitmedi Elem kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bitmedi Elem şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [Em], [G], [A], [Bm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [Em], [G], [A], [Bm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bitmedi Elem kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bitmedi Elem şarkısını ukulelede çalarken AY - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AY - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bitmedi Elem Bitmedi Elem Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bitmedi Elem şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hala Rüyâda adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Bitmedi Elem şarkısını [F#m], [Em], [G], [A], [Bm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Bitmedi Elem Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Bitmedi Elem ukulele, Bitmedi Elem ukulele akor, Bitmedi Elem ukulele kolay akor, ukulele Bitmedi Elem akor, Bitmedi Elem ukulele tab, Bitmedi Elem ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bitmedi Elem ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın