Oğuzhan Koç – Bitmedi Elem Ukulele Akorları

Oğuzhan Koç - Bitmedi Elem ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2013 yayınlanan Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan bu Oğuzhan Koç şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı: 2013
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Oğuzhan Koç’un Bitmedi Elem adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını da görüntüleyebilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: AY – AY – AY – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

[F#m]Bitmedi elem hep aklımda sabah akşam.
[Em]Yakındayken hep uzakla[F#m]şan.

[F#m]Bu mu hikayem sen yanımda olmayınca.
[Em]Tadım mıydı sadece ka[F#m]çan.
İ[G]nan[A]mam.

[Bm]Bir sağa döndüm [F#m]solu unuttum.
Görme[Em]yince gül yüzünü o yan[F#m]da.
So[G]rar[A]san.

[Bm]Bir tek ben söndüm.
[F#m]Tüm ışıklar altında.
[Em]Bükemediğim tek bileği öp[F#m]tüm.

Yaşanma[G]yınca bilmiyormuş insan aşk böyle demek.
[F#m]Uzaklaşınca ağlanıyormuş bu mu sevmek.
[Em]Kaç gün oldu bekliyorum [F#m]elimde çiçek.
[Bm]Soldu gitti [F#m]bu destede [Em]yok ki bir ye[F#m]dek.Elinize sağlık. Bitmedi Elem akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Bitmedi Elem şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör