Duman – Kırmış Kalbini Ukulele Akorları

Duman - Kırmış Kalbini ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2002 yayınlanan Belki Alışman Lazım albümünde yer alan bu Duman şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Belki Alışman Lazım
Çıkış Yılı: 2002
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Duman’ın Kırmış Kalbini adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A

[F#m]Kahpe dölün [E]soyu, [F#m]ele vermiş [E]seni.
[F#m]Nice yıllar [E]boyu, [E]kırmış kal[F#m]bini.
[E]Kırmış kal[F#m]bini.

[F#m]Aynı yolun [E]eri, [F#m]çekemezmiş [E]seni.
[F#m]Gördüğünden [E]beri,
[E]Kırmış kal[F#m]bini, [E]kırmış kal[F#m]bini.
[E]Kırmış kal[F#m]bini, [E]kırmış kal[F#m]bini.

[F#m]Yolun ardına [E]bakmadık, yo[B]rulmadık,
Bak [A]hâlâ burda[F#m]yız.

Belki [E]delirdik, de [B]belirdik,
Bak [A]hâlâ burda[F#m]yız.
Biz ne[E]ler içtik, ne[B]ler yedik,
Bak [A]hâlâ burda[F#m]yız.
Sen hiç [E]üzülme, hiç [B]ağlama,
Bak [A]hâlâ burda[F#m]yız.Elinize sağlık. Kırmış Kalbini akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Kırmış Kalbini şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör