Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Duman – Kırmış Kalbini Ukulele Akorları

Kırmış Kalbini ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kahpe dölün soyu, ele vermiş seni.
Nice yıllar boyu, kırmış kalbini.
Kırmış kalbini.

Aynı yolun eri, çekemezmiş seni.
Gördüğünden beri,
Kırmış kalbini, kırmış kalbini.
Kırmış kalbini, kırmış kalbini.

Yolun ardına bakmadık, yorulmadık,
Bak hâlâ burdayız.

Belki delirdik, de belirdik,, bak hâlâ burdayız.
Biz neler içtik, neler yedik, bak hâlâ burdayız.
Sen hiç üzülme, hiç ağlama, bak hâlâ burdayız.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Kırmış Kalbini Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Kırmış Kalbini
Albüm:Belki Alışman Lazım
Çıkış Yılı:2002
Akorlar:[F#m], [E], [A], [B]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Rock, Alternatif
"Kırmış Kalbini", Duman imzasını taşıyan ve 2002 yılında piyasaya sürülen Belki Alışman Lazım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Kırmış Kalbini adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Kırmış Kalbini ukulele akorları: [F#m], [E], [A], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Kırmış Kalbini kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Kırmış Kalbini ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Kırmış Kalbini Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Kırmış Kalbini Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Kırmış Kalbini ukulele akorları [F#m], [E], [A], [B](orijinal F#m tonunda). Kırmış Kalbini kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Kırmış Kalbini şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [E], [A], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [E], [A], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Kırmış Kalbini kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Kırmış Kalbini şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Kırmış Kalbini Kırmış Kalbini Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Kırmış Kalbini şarkısı 2002 yılında yayınlanan Belki Alışman Lazım adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Kırmış Kalbini şarkısını [F#m], [E], [A], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Kırmış Kalbini Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Kırmış Kalbini ukulele, Kırmış Kalbini ukulele akor, Kırmış Kalbini ukulele kolay akor, ukulele Kırmış Kalbini akor, Kırmış Kalbini ukulele tab, Kırmış Kalbini ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Kırmış Kalbini ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın