Oğuzhan Koç – Bu Yol Uzar Ukulele Akorları

Bu Yol Uzar ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Nedir onu hasta gibi kafama takan,
Yıllar oldu anlayamadım.
Gelip otursa yanıma kalmaz hiç tasam,
Çok istedim bağlayamadım.

Dedikodu sevmem ama bu kaçıncı adam,
Seni yüzüstü bırakan,
Eni konu anlatsam da bir rahatlasam içimi,

Ben yine de hasretle özlemle,
Yine bekledim ve izledim seni üzenleri.

Yaranı sarma ben öpeyim,
Sen kemiksen ben köpeğim,
Yok bu yol uzar.

Beni bu hâle koyan feleğin,
Kaderin oyununu seveyim,
Zor bu kor yakar.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Bu Yol Uzar Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Bu Yol Uzar
Albüm:Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[F#m], [Bm], [D], [C#]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Bu Yol Uzar", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Bu Yol Uzar adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bu Yol Uzar ukulele akorları: [F#m], [Bm], [D], [C#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bu Yol Uzar kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bu Yol Uzar ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bu Yol Uzar Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Bu Yol Uzar Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Bu Yol Uzar ukulele akorları [F#m], [Bm], [D], [C#](orijinal F#m tonunda). Bu Yol Uzar kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bu Yol Uzar şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [Bm], [D], [C#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [Bm], [D], [C#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bu Yol Uzar kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bu Yol Uzar şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bu Yol Uzar Bu Yol Uzar Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bu Yol Uzar şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hala Rüyâda adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Bu Yol Uzar şarkısını [F#m], [Bm], [D], [C#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Bu Yol Uzar ukulele, Bu Yol Uzar ukulele akor, Bu Yol Uzar ukulele kolay akor, ukulele Bu Yol Uzar akor, Bu Yol Uzar ukulele tab, Bu Yol Uzar ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bu Yol Uzar ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın