Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Feride Hilâl Akın – Gizli Aşk Ukulele Akorları

Gizli Aşk ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2018 yılında piyasaya sürülen Gizli Aşk albümündeki bu popüler Feride Hilâl Akın şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Senin olsun ömrümü al ama,
Şimdi saklanmalıyız.
Haklısın sevgi suç değil ama,
Belki aklanmalıyız.

Seviyorum ama buna boyun eğmem.
Aşkımı sakınırım ama gizlemem.
Her hücrem seni çağırırken.
Aşkı kaçamak,
Gözlerden uzak yaşayamam ben.

Senin olsun ömrümü al ama.
Şimdi saklanmalıyız.
Haklısın aşk bu suç değil ama,
Belki aklanmalıyız.

Seviyorum ama buna boyun eğmem.
Aşkımı sakınırım ama gizlemem.
Her hücrem seni çağırırken.
Aşkı kaçamak,
Gözlerden uzak yaşayamam ben.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Feride Hilâl Akın Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Feride Hilâl Akın - Gizli Aşk Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Feride Hilâl Akın - Gizli Aşk
Albüm:Gizli Aşk
Çıkış Yılı:2018
Akorlar:[F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], []
Ritim:A - AYAY
Tür:Array
"Gizli Aşk", Feride Hilâl Akın imzasını taşıyan ve 2018 yılında piyasaya sürülen Gizli Aşk albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Gizli Aşk adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Gizli Aşk ukulele akorları: [F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], []. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Gizli Aşk kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Gizli Aşk ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Feride Hilâl Akın orijinal tonu F#m tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Feride Hilâl Akın şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Gizli Aşk Ukulele Akorları (Feride Hilâl Akın) | Ukulele Türkiye

Gizli Aşk Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Feride Hilâl Akın şarkısı olan Gizli Aşk ukulele akorları [F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], [](orijinal F#m tonunda). Gizli Aşk kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Feride Hilâl Akın Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Gizli Aşk şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], [] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], [] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Gizli Aşk kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Gizli Aşk şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Gizli Aşk Gizli Aşk Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Gizli Aşk şarkısı 2018 yılında yayınlanan Gizli Aşk adlı albümde yer almaktadır. Feride Hilâl Akın tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu F#m olan Gizli Aşk şarkısını [F#m], [E], [Bm], [C#m], [D], [], [] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Gizli Aşk ukulele, Gizli Aşk ukulele akor, Gizli Aşk ukulele kolay akor, ukulele Gizli Aşk akor, Gizli Aşk ukulele tab, Gizli Aşk ukulele ritim, Feride Hilâl Akın ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Gizli Aşk ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın