Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Bilal Sonses – Cennetten Çiçek Ukulele Akorları

Cennetten Çiçek ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2019 yılında piyasaya sürülen Cennetten Çiçek albümündeki bu popüler Bilal Sonses şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir başıma koyup gitme yâr
Önümüzde baharlar var.
Aldanma geçer ayazlar.

Sensiz bana dünya dar,
Kapanmıyor açtığın yaralar,
Hesabını sorar yaradan.

Acılara yürüyor korkmuyorum,
Arada bir kalbini yokluyorum.
Cennetten çiçek mi topluyorum,
Herkesi sen gibi kokluyorum.

Ama sen başka bir kollarda,
Sana sarhoşum yollarda.
Kaybolmuş bir gençliğim var da,
Alacaklıyım yıllardan…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Bilal Sonses Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Bilal Sonses - Cennetten Çiçek Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Bilal Sonses - Cennetten Çiçek
Albüm:Cennetten Çiçek
Çıkış Yılı:2019
Akorlar:[Bm], [G], [A], [F#m], [Em]
Ritim:A - AY - XYAY
Tür:Pop, pop
"Cennetten Çiçek", Bilal Sonses imzasını taşıyan ve 2019 yılında piyasaya sürülen Cennetten Çiçek albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, pop türü altında değerlendirilen Cennetten Çiçek adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Cennetten Çiçek ukulele akorları: [Bm], [G], [A], [F#m], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Cennetten Çiçek kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Cennetten Çiçek ukulele ritimleri: A - AY - XYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Bilal Sonses orijinal tonu Bm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Bilal Sonses şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Cennetten Çiçek Ukulele Akorları (Bilal Sonses) | Ukulele Türkiye

Cennetten Çiçek Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Bilal Sonses şarkısı olan Cennetten Çiçek ukulele akorları [Bm], [G], [A], [F#m], [Em](orijinal Bm tonunda). Cennetten Çiçek kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Bilal Sonses Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Cennetten Çiçek şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Bm], [G], [A], [F#m], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Bm], [G], [A], [F#m], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Cennetten Çiçek kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Cennetten Çiçek şarkısını ukulelede çalarken A - AY - XYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - XYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Cennetten Çiçek Cennetten Çiçek Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Cennetten Çiçek şarkısı 2019 yılında yayınlanan Cennetten Çiçek adlı albümde yer almaktadır. Bilal Sonses tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Bm olan Cennetten Çiçek şarkısını [Bm], [G], [A], [F#m], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Cennetten Çiçek Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Cennetten Çiçek ukulele, Cennetten Çiçek ukulele akor, Cennetten Çiçek ukulele kolay akor, ukulele Cennetten Çiçek akor, Cennetten Çiçek ukulele tab, Cennetten Çiçek ukulele ritim, Bilal Sonses ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Cennetten Çiçek ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın