Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Kesmeşeker – Japonca Ukulele Akorları

Japonca ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2004 yılında piyasaya sürülen Kum albümündeki bu popüler Kesmeşeker şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yeni başlayanlar için Japonca gibiydin.
O kadar karışık, o kadar uzak.
Doğumda yalnızdım, batımda bir şarkıyım.
Biraz tedirgin, bir dil kursundayım.

Yeni başlayanlar için Japonca gibiydin.
Yeni başlayanlar için Japonca…
Yeni başlayanlar için Japonca gibiydin.
Yeni başlayanlar için Japonca…

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Kesmeşeker Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Kesmeşeker - Japonca Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Kesmeşeker - Japonca
Albüm:Kum
Çıkış Yılı:2004
Akorlar:[Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D]
Ritim:A - AAY
Tür:Alternatif, Indie
"Japonca", Kesmeşeker imzasını taşıyan ve 2004 yılında piyasaya sürülen Kum albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Japonca adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Japonca ukulele akorları: [Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Japonca kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Japonca ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Kesmeşeker orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Kesmeşeker şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Japonca Ukulele Akorları (Kesmeşeker) | Ukulele Türkiye

Japonca Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Kesmeşeker şarkısı olan Japonca ukulele akorları [Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D](orijinal Em tonunda). Japonca kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Kesmeşeker Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Japonca şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Japonca kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Japonca şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Japonca Japonca Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Japonca şarkısı 2004 yılında yayınlanan Kum adlı albümde yer almaktadır. Kesmeşeker tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Japonca şarkısını [Em], [G], [Bm], [F#m], [A], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Japonca ukulele, Japonca ukulele akor, Japonca ukulele kolay akor, ukulele Japonca akor, Japonca ukulele tab, Japonca ukulele ritim, Kesmeşeker ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Japonca ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın