Oğuzhan Koç – Vermem Seni Ellere Ukulele Akorları

Vermem Seni Ellere ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Yol Arkadaşım albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sevdirdin kendini bana hiç sorma.
Bundan sonra sana gözüm gibi ben bakarım.
Seni hiç kimseler alamaz unutma.
Kimseler üzemez karşılarına ben çıkarım.

Bana göre sen benim olmalısın,
İçime nefes gibi dolmalısın.
Kaderime yön verecek bir ışık gibi doğmalısın.

Ara sıra bazı yok olsan da,
Geceleri üşüdüğüm anlarda.
Yanıma koşarak beni kor gibi yakmalısın.

Vermem seni ellere vermem,
Allah şahidim olsun.
Vermem seni ellere vermem,
Söz verdim bir kere dönemem.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Vermem Seni Ellere
Albüm:Yol Arkadaşım
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[Em], [A], [F], [Dm], [G]
Ritim:A - AY - AY - AY
Tür:Pop
"Vermem Seni Ellere", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Yol Arkadaşım albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Vermem Seni Ellere adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Vermem Seni Ellere ukulele akorları: [Em], [A], [F], [Dm], [G]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Vermem Seni Ellere kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Vermem Seni Ellere ukulele ritimleri: A - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Vermem Seni Ellere Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Vermem Seni Ellere Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Vermem Seni Ellere ukulele akorları [Em], [A], [F], [Dm], [G](orijinal Em tonunda). Vermem Seni Ellere kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Vermem Seni Ellere şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [A], [F], [Dm], [G] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [A], [F], [Dm], [G] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Vermem Seni Ellere kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Vermem Seni Ellere şarkısını ukulelede çalarken A - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Vermem Seni Ellere Vermem Seni Ellere Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Vermem Seni Ellere şarkısı 2017 yılında yayınlanan Yol Arkadaşım adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Vermem Seni Ellere şarkısını [Em], [A], [F], [Dm], [G] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Vermem Seni Ellere Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Vermem Seni Ellere ukulele, Vermem Seni Ellere ukulele akor, Vermem Seni Ellere ukulele kolay akor, ukulele Vermem Seni Ellere akor, Vermem Seni Ellere ukulele tab, Vermem Seni Ellere ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Vermem Seni Ellere ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın