Oğuzhan Koç – Her Aşk Bir Gün Biter Ukulele Akorları

Oğuzhan Koç - Her Aşk Bir Gün Biter ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2013 yayınlanan Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan bu Oğuzhan Koç şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop
Albüm: Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı: 2013
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Oğuzhan Koç’un Her Aşk Bir Gün Biter adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını da görüntüleyebilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Am] [F] [Am] [F]

[Am]Bir güne daha [F]böyle başlamak.
[Am]Pencereden bakıp [F]hep boşlamak.
[Am]Donar ellerim [F]susar dillerim.
[Am]Utanmasam [F]hala beklerim.

[G]Beni [F]burada [Am]öpmüştü ah.
[G]Yağmur[F]larda yürü[Am]müştük.
[G]Bana [F]burada küs[Am]müştün ah.
[G]Ağus[F]tosta üşü[Am]müştüm.

[Am]Ben de bu yolları gide gele göreceğim.
[Dm]Yok ki bir bildiğim.
[G]Serdeki acıları çekmek için yine,
[Em]Bir zalimi seveceğim.
[F]Bir şey öğrendiysem eğer,
[G]Karşılığı yokmuş meğer.
[F]Her aşk gibi [G]bu da bir gün [Am]biter.Elinize sağlık. Her Aşk Bir Gün Biter akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Her Aşk Bir Gün Biter şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör