Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Oğuzhan Koç – Her Aşk Bir Gün Biter Ukulele Akorları

Her Aşk Bir Gün Biter ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bir güne daha böyle başlamak.
Pencereden bakıp hep boşlamak.
Donar ellerim susar dillerim.
Utanmasam hala beklerim.

Beni burada öpmüştü ah.
Yağmurlarda yürümüştük.
Bana burada küsmüştün ah.
Ağustosta üşümüştüm.

Ben de bu yolları gide gele göreceğim.
Yok ki bir bildiğim.
Serdeki acıları çekmek için yine,
Bir zalimi seveceğim.
Bir şey öğrendiysem eğer,
Karşılığı yokmuş meğer.
Her aşk gibi bu da bir gün biter.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Her Aşk Bir Gün Biter Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Her Aşk Bir Gün Biter
Albüm:Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[Am], [F], [G], [Dm]
Ritim:A - AYAY
Tür:Pop
"Her Aşk Bir Gün Biter", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Her Aşk Bir Gün Biter adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Her Aşk Bir Gün Biter ukulele akorları: [Am], [F], [G], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Her Aşk Bir Gün Biter kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Her Aşk Bir Gün Biter ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Her Aşk Bir Gün Biter Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Her Aşk Bir Gün Biter Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Her Aşk Bir Gün Biter ukulele akorları [Am], [F], [G], [Dm](orijinal Am tonunda). Her Aşk Bir Gün Biter kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Her Aşk Bir Gün Biter şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [F], [G], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [F], [G], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Her Aşk Bir Gün Biter kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Her Aşk Bir Gün Biter şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Her Aşk Bir Gün Biter Her Aşk Bir Gün Biter Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Her Aşk Bir Gün Biter şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hala Rüyâda adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Her Aşk Bir Gün Biter şarkısını [Am], [F], [G], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Her Aşk Bir Gün Biter Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Her Aşk Bir Gün Biter ukulele, Her Aşk Bir Gün Biter ukulele akor, Her Aşk Bir Gün Biter ukulele kolay akor, ukulele Her Aşk Bir Gün Biter akor, Her Aşk Bir Gün Biter ukulele tab, Her Aşk Bir Gün Biter ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Her Aşk Bir Gün Biter ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın