Oğuzhan Koç – Al Ahını Ukulele Akorları

Al Ahını ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümündeki bu popüler Oğuzhan Koç şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Canımı al seni alma benden, beni de çal vazgeçtim kendimden.
Sevabın kalmasın bana, günahın benim boynuma.
Al ahını vazgeçtim senden.
Al canımı deme bana, sar beni son bir kez daha.

Güler miydin bakar mıydın gözlerimden kaçar mıydın?
Yine seni sevsem de kin tutar mıydın?
Gider miydin kalır mıydın sever miydin bakar mıydın?
Senden vazgeçmesem de hep susar mıydın?

Bir buse yetmez derken ben senden oldum.
Al ahını yeter yeter kederlere boğuldum.
Derde kurban oldum ben bilmesen de.
Geçse de ah et mem edemem aldım ahını.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Oğuzhan Koç Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Oğuzhan Koç - Al Ahını Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Oğuzhan Koç - Al Ahını
Albüm:Ben Hala Rüyâda
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[Em], [C], [F], [G], [Fm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Al Ahını", Oğuzhan Koç imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Ben Hala Rüyâda albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Al Ahını adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Al Ahını ukulele akorları: [Em], [C], [F], [G], [Fm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Al Ahını kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Al Ahını ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Oğuzhan Koç orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Oğuzhan Koç şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Al Ahını Ukulele Akorları (Oğuzhan Koç) | Ukulele Türkiye

Al Ahını Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Oğuzhan Koç şarkısı olan Al Ahını ukulele akorları [Em], [C], [F], [G], [Fm](orijinal Em tonunda). Al Ahını kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Oğuzhan Koç Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Al Ahını şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [C], [F], [G], [Fm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [C], [F], [G], [Fm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Al Ahını kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Al Ahını şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Al Ahını Al Ahını Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Al Ahını şarkısı 2013 yılında yayınlanan Ben Hala Rüyâda adlı albümde yer almaktadır. Oğuzhan Koç tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Al Ahını şarkısını [Em], [C], [F], [G], [Fm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Al Ahını ukulele, Al Ahını ukulele akor, Al Ahını ukulele kolay akor, ukulele Al Ahını akor, Al Ahını ukulele tab, Al Ahını ukulele ritim, Oğuzhan Koç ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Al Ahını ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın