Haluk Levent – Aşkın Mapushane Ukulele Akorları

Haluk Levent - Aşkın Mapushane ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2001 yayınlanan Kral Çıplak albümünde yer alan bu Haluk Levent şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock
Albüm: Kral Çıplak
Çıkış Yılı: 2001
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Haluk Levent’in Aşkın Mapushane adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – YAY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Cm]Keşke se[Bb]ni tanıma[Cm]mış,
[Eb]Keşke sev[Bb]memiş olsay[Cm]dım.
[G#]Zincire vurul[Cm]muş gi[Bb]bi
[Cm]Sana bağ[Bb]lı kal[G#]masay[Cm]dım.

[Cm]Aşkın mapushane,
[Cm]İçinde [Bb]ben mahkum.
[Bb]Saçların parmaklık,
[G#]Gözlerin [Bb]gardi[G#]yan ol[Cm]muş.
[G]İçinde [G#]ben zi[Bb]yan ol[Cm]dum.

[Cm]Alın yazımda [Bb]varmış[Cm]sın.
[Eb]Kalbimi ben[Bb]den çalmış[Cm]sın.
[G#]Sensizliğe bir du[Cm]man gi[Bb]bi,
[Cm]Sigaran[Bb]da beni [G#]yakmış[Cm]sın.Elinize sağlık. Aşkın Mapushane akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Aşkın Mapushane şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör