Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Aşkın Mapushane Ukulele Akorları

Aşkın Mapushane ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2001 yılında piyasaya sürülen Kral Çıplak albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Keşke seni tanımamış,
Keşke sevmemiş olsaydım.
Zincire vurulmuş gibi
Sana bağlı kalmasaydım.

Aşkın mapushane,
İçinde ben mahkum.
Saçların parmaklık,
Gözlerin gardiyan olmuş.
İçinde ben ziyan oldum.

Alın yazımda varmışsın.
Kalbimi benden çalmışsın.
Sensizliğe bir duman gibi,
Sigaranda beni yakmışsın.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Aşkın Mapushane Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Aşkın Mapushane
Albüm:Kral Çıplak
Çıkış Yılı:2001
Akorlar:[Cm], [Bb], [G#]
Ritim:A - A
Tür:Array
"Aşkın Mapushane", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 2001 yılında piyasaya sürülen Kral Çıplak albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Aşkın Mapushane adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Aşkın Mapushane ukulele akorları: [Cm], [Bb], [G#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Aşkın Mapushane kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Aşkın Mapushane ukulele ritimleri: A - A. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Cm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Aşkın Mapushane Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Aşkın Mapushane Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Aşkın Mapushane ukulele akorları [Cm], [Bb], [G#](orijinal Cm tonunda). Aşkın Mapushane kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Aşkın Mapushane şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Cm], [Bb], [G#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Cm], [Bb], [G#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Aşkın Mapushane kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Aşkın Mapushane şarkısını ukulelede çalarken A - A ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - A ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Aşkın Mapushane Aşkın Mapushane Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Aşkın Mapushane şarkısı 2001 yılında yayınlanan Kral Çıplak adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Cm olan Aşkın Mapushane şarkısını [Cm], [Bb], [G#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Anahtar kelimeler:Aşkın Mapushane ukulele, Aşkın Mapushane ukulele akor, Aşkın Mapushane ukulele kolay akor, ukulele Aşkın Mapushane akor, Aşkın Mapushane ukulele tab, Aşkın Mapushane ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Aşkın Mapushane ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın