Duman – Sor Bana Pişman Mıyım Ukulele Akorları

Sor Bana Pişman Mıyım ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2009 yılında piyasaya sürülen Duman I albümündeki bu popüler Duman şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Kimseyi beklemedim, kimseden istemedim.
Hiç kimseye soramazdım.

O beni bağlar, ben yine durmam.
Sor bana, pişman mıyım?

Anlamadan geçilmesin, başka yöne çekilmesin.
Yanlışım yok, sanılmasın.

O beni bağlar, ben yine durmam.
Sor bana, pişman mıyım?
Doğruyu söyler, hiç bana gülmez.
Sor bana, pişman mıyım?

Herkesin günahı boynuna.
Öyle bir adım atarsın,
Yenilmeden gelirsin oyuna.
Anlarsın.

O beni bağlar, ben yine durmam.
Sor bana, pişman mıyım?
Doğruyu söyler, hiç bana gülmez.
Sor bana, pişman mıyım?

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Duman Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Duman - Sor Bana Pişman Mıyım Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Duman - Sor Bana Pişman Mıyım
Albüm:Duman I
Çıkış Yılı:2009
Akorlar:[Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D]
Ritim:AY - AY - AY - AY
Tür:Rock, Alternatif
"Sor Bana Pişman Mıyım", Duman imzasını taşıyan ve 2009 yılında piyasaya sürülen Duman I albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock, Alternatif türü altında değerlendirilen Sor Bana Pişman Mıyım adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sor Bana Pişman Mıyım ukulele akorları: [Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sor Bana Pişman Mıyım kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sor Bana Pişman Mıyım ukulele ritimleri: AY - AY - AY - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Duman orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Duman şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sor Bana Pişman Mıyım Ukulele Akorları (Duman) | Ukulele Türkiye

Sor Bana Pişman Mıyım Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Duman şarkısı olan Sor Bana Pişman Mıyım ukulele akorları [Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D](orijinal Gm tonunda). Sor Bana Pişman Mıyım kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Duman Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sor Bana Pişman Mıyım şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sor Bana Pişman Mıyım kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sor Bana Pişman Mıyım şarkısını ukulelede çalarken AY - AY - AY - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AY - AY - AY - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sor Bana Pişman Mıyım Sor Bana Pişman Mıyım Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sor Bana Pişman Mıyım şarkısı 2009 yılında yayınlanan Duman I adlı albümde yer almaktadır. Duman tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Sor Bana Pişman Mıyım şarkısını [Gm], [Cm], [F], [Bb], [A], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sor Bana Pişman Mıyım Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sor Bana Pişman Mıyım ukulele, Sor Bana Pişman Mıyım ukulele akor, Sor Bana Pişman Mıyım ukulele kolay akor, ukulele Sor Bana Pişman Mıyım akor, Sor Bana Pişman Mıyım ukulele tab, Sor Bana Pişman Mıyım ukulele ritim, Duman ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sor Bana Pişman Mıyım ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın