Duman – Sor Bana Pişman Mıyım Ukulele Akorları

Duman - Sor Bana Pişman Mıyım ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2009 yayınlanan Duman I albümünde yer alan bu Duman şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Duman I
Çıkış Yılı: 2009
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Duman’ın Sor Bana Pişman Mıyım adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: AY – AY – AY – AY
Basit Ritim: A – A

[Gm]Kimseyi beklemedim,
[Gm]Kimseden istemedim.
[Gm]Hiç kimseye soramazdım.

[Cm]O beni [Gm]bağlar,
[Cm]Ben yine [Gm]durmam.
[Cm]Sor bana, [Gm]pişman mı[Gm]yım?

[Gm]Anlamadan geçilmesin,
[Gm]Başka yöne çekilmesin.
[Gm]Yanlışım yok, sanılmasın.

[Cm]O beni [Gm]bağlar,
[Cm]Ben yine [Gm]durmam.
[Cm]Sor bana, [Gm]pişman mı[Gm]yım?

[Cm]Doğruyu [Gm]söyler,
[Cm]Hiç bana [Gm]gülmez.
[Cm]Sor bana, [Gm]pişman mıyım?

[F]Herkesin günahı [Bb]boynuna.
[Cm]Öyle bir adım a[Bb]tar[A]sın,
[F]Yenilmeden gelirsin [Bb]oyuna.
[A]Anlar[D]sın.Elinize sağlık. Sor Bana Pişman Mıyım akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Sor Bana Pişman Mıyım şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör