Duman – Olmadı Yar Ukulele Akorları

Duman - Olmadı Yar ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2003 yayınlanan Konser albümünde yer alan bu Duman şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Rock, Alternatif
Albüm: Konser
Çıkış Yılı: 2003
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, Duman’ın Olmadı Yar adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – YAY
Basit Ritim: A – A

[Gm]Günler ses[G#]siz, [Gm]mahsun sen[G#]siz.
[Gm]Günler, her [G#]zaman te[Cm]laşlı.
[Gm]Yanlış ner[G#]de, [Gm]aklım sen[G#]de.
[Gm]Suçum neydi, [G#]hiç sorma[Cm]dım.

[G#]Çektin, gittin dinlemeden, [G#]bana birşey söylemeden.
[Gm]Yıllar sonra, dönsen de [Cm]boş.

Son pişman[Gm]lık neye ya[G#]rar?
Her şe[Gm]yin bedeli [G#]var, olmadı [Gm]yar.
Son pişman[Gm]lık neye ya[G#]rar?
Her şe[Gm]yin sebebi var, [G#]buraya ka[Cm]dar.

Firar eder [G#]aklım başım[Gm]dan, uçar, gi[G#]der.
Ziyan olmuş [G#]yıllarım, [Gm]varsın [G#]olsun beter.Elinize sağlık. Olmadı Yar akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Olmadı Yar şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör