Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Feride Hilâl Akın – Sana Saklandı Ruhum Ukulele Akorları

Sana Saklandı Ruhum ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2017 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Feride Hilâl Akın şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Yeniliyorum her gün, senin hatrına sürgün bu ev.
Katlanıyorum hâlâ buna.
Yeniliyorum sonra, yepyeni bir umutla içimi,
Göze alabilecek miyiz sence her şeyi.

Bu yerler bu insanlar bana yabancı,
Biliyorsun.
Sana saklandı ruhum, beni bırakma,
Ne olursun.

Bize karşı dursalar da,
Kalbimize vursalar da,
İftira atsalar da,Yanımda dursun kalbin.

Bu yerler bu insanlar bana yabancı,
Biliyorsun.
Sana saklandı ruhum, beni bırakma,
Ne olursun.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Feride Hilâl Akın Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Feride Hilâl Akın - Sana Saklandı Ruhum Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Feride Hilâl Akın - Sana Saklandı Ruhum
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2017
Akorlar:[G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm]
Ritim:A - AY - A - AY - AAY
Tür:Array
"Sana Saklandı Ruhum", Feride Hilâl Akın imzasını taşıyan ve 2017 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Array türü altında değerlendirilen Sana Saklandı Ruhum adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sana Saklandı Ruhum ukulele akorları: [G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sana Saklandı Ruhum kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sana Saklandı Ruhum ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Feride Hilâl Akın orijinal tonu G# tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Feride Hilâl Akın şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sana Saklandı Ruhum Ukulele Akorları (Feride Hilâl Akın) | Ukulele Türkiye

Sana Saklandı Ruhum Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Feride Hilâl Akın şarkısı olan Sana Saklandı Ruhum ukulele akorları [G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm](orijinal G# tonunda). Sana Saklandı Ruhum kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Feride Hilâl Akın Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sana Saklandı Ruhum şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sana Saklandı Ruhum kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sana Saklandı Ruhum şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sana Saklandı Ruhum Sana Saklandı Ruhum Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sana Saklandı Ruhum şarkısı 2017 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Feride Hilâl Akın tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Array türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu G# olan Sana Saklandı Ruhum şarkısını [G#], [Cm], [D#], [Gm], [Fm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sana Saklandı Ruhum Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sana Saklandı Ruhum ukulele, Sana Saklandı Ruhum ukulele akor, Sana Saklandı Ruhum ukulele kolay akor, ukulele Sana Saklandı Ruhum akor, Sana Saklandı Ruhum ukulele tab, Sana Saklandı Ruhum ukulele ritim, Feride Hilâl Akın ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sana Saklandı Ruhum ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın