Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Haluk Levent – Çemberimde Gül Oya Ukulele Akorları

Çemberimde Gül Oya ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2005 yılında piyasaya sürülen Annemin Türküleri albümündeki bu popüler Haluk Levent şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Çemberimde gül oya, gülmedim doya doya.
Çemberimde gül oya, gülmedim doya doya.

Dertleri karıyorum, günleri saya saya.
Al beni, kıyamam seni.
Dertleri karıyorum, günleri saya saya.
Al beni, kıyamam seni.

Pembe gül idim, soldum, ak güle ibret oldum.
Pembe gül idim, soldum, ak güle ibret oldum.

Karşı karşı dururken, yüzüne hasret kaldım.
Al beni kıyamam seni.
Karşı karşı dururken, yüzüne hasret kaldım.
Al beni kıyamam seni.
Karşı karşı dururken, yüzüne hasret kaldım.
Al beni kıyamam seni.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Haluk Levent Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Haluk Levent - Çemberimde Gül Oya Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Haluk Levent - Çemberimde Gül Oya
Albüm:Annemin Türküleri
Çıkış Yılı:2005
Akorlar:[Gm], [Cm], [A#], [G#]
Ritim:AAY - AAY - AAY - AA - AY
Tür:Rock
"Çemberimde Gül Oya", Haluk Levent imzasını taşıyan ve 2005 yılında piyasaya sürülen Annemin Türküleri albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Rock türü altında değerlendirilen Çemberimde Gül Oya adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Çemberimde Gül Oya ukulele akorları: [Gm], [Cm], [A#], [G#]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Çemberimde Gül Oya kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Çemberimde Gül Oya ukulele ritimleri: AAY - AAY - AAY - AA - AY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Haluk Levent orijinal tonu Gm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Haluk Levent şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Çemberimde Gül Oya Ukulele Akorları (Haluk Levent) | Ukulele Türkiye

Çemberimde Gül Oya Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Haluk Levent şarkısı olan Çemberimde Gül Oya ukulele akorları [Gm], [Cm], [A#], [G#](orijinal Gm tonunda). Çemberimde Gül Oya kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Haluk Levent Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Çemberimde Gül Oya şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Gm], [Cm], [A#], [G#] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Gm], [Cm], [A#], [G#] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Çemberimde Gül Oya kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Çemberimde Gül Oya şarkısını ukulelede çalarken AAY - AAY - AAY - AA - AY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AAY - AAY - AAY - AA - AY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan AY - AY - AY - AA ritmini kullanabilirsiniz.

Çemberimde Gül Oya Çemberimde Gül Oya Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Çemberimde Gül Oya şarkısı 2005 yılında yayınlanan Annemin Türküleri adlı albümde yer almaktadır. Haluk Levent tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Gm olan Çemberimde Gül Oya şarkısını [Gm], [Cm], [A#], [G#] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Çemberimde Gül Oya Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Çemberimde Gül Oya ukulele, Çemberimde Gül Oya ukulele akor, Çemberimde Gül Oya ukulele kolay akor, ukulele Çemberimde Gül Oya akor, Çemberimde Gül Oya ukulele tab, Çemberimde Gül Oya ukulele ritim, Haluk Levent ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Çemberimde Gül Oya ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın