MFÖ – Yalnızlık Ömür Boyu Ukulele Akorları

Yalnızlık Ömür Boyu ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1984 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Senle beraber olsamda, sevgilim,
Ayrılsak da, ölsek de bu yolda…

Hep yalnızlık, yavrum,
Yalnızlık ömür boyu.
Yalnızlık, ömür boyu.

Senle beraber olsamda, sevgilim,
Hiç görmesek birbirimizi, özlesek.

Ömür boyu bağlansak da,
Sevinsek de, üzülsek de,
Yalnızlık ömür boyu.

Birden sen gelsen aklıma,
Seni unutsam, bazı bazı,
Meraklansam gizlice,
Delice kıskansam seni.

Hep yalnızlık var, sonunda.
Yalnızlık ömür boyu.
Hep yalnızlık var, sonunda.
Yalnızlık ömür boyu.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Yalnızlık Ömür Boyu
Albüm:Ele Güne Karşı Yapayalnız
Çıkış Yılı:1984
Akorlar:[Em], [D], [C], [B], [Am]
Ritim:AA - YYA - AYAY
Tür:Pop, Rock
"Yalnızlık Ömür Boyu", MFÖ imzasını taşıyan ve 1984 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Rock türü altında değerlendirilen Yalnızlık Ömür Boyu adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Yalnızlık Ömür Boyu ukulele akorları: [Em], [D], [C], [B], [Am]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Yalnızlık Ömür Boyu kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Yalnızlık Ömür Boyu ukulele ritimleri: AA - YYA - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Yalnızlık Ömür Boyu Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Yalnızlık Ömür Boyu Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Yalnızlık Ömür Boyu ukulele akorları [Em], [D], [C], [B], [Am](orijinal Em tonunda). Yalnızlık Ömür Boyu kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Yalnızlık Ömür Boyu şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [D], [C], [B], [Am] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [D], [C], [B], [Am] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Yalnızlık Ömür Boyu kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Yalnızlık Ömür Boyu şarkısını ukulelede çalarken AA - YYA - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. AA - YYA - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Yalnızlık Ömür Boyu Yalnızlık Ömür Boyu Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Yalnızlık Ömür Boyu şarkısı 1984 yılında yayınlanan Ele Güne Karşı Yapayalnız adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Rock türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Yalnızlık Ömür Boyu şarkısını [Em], [D], [C], [B], [Am] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Yalnızlık Ömür Boyu Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Yalnızlık Ömür Boyu ukulele, Yalnızlık Ömür Boyu ukulele akor, Yalnızlık Ömür Boyu ukulele kolay akor, ukulele Yalnızlık Ömür Boyu akor, Yalnızlık Ömür Boyu ukulele tab, Yalnızlık Ömür Boyu ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Yalnızlık Ömür Boyu ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“MFÖ – Yalnızlık Ömür Boyu Ukulele Akorları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın