Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Sarı Laleler Ukulele Akorları

Sarı Laleler ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen AGU albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan,
Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından.
Sen olmasan, buralara gelemezdim ben.
Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden.

Nasıl bir sevdaysa bu, karşı koyamam.
Dayanamam, kıskanırım, seni paylaşamam.
Satırlar uçar, gider aklımdan.
Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından.

Yeniden başlasam, bu sefer korkmadan.
Koklayıp birbirimizi, çöpe atmadan…
Satırlar uçar, gider aklımdan.
Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Sarı Laleler Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Sarı Laleler
Albüm:AGU
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[Em], [Am], [D], [C], [B]
Ritim:A - AAY
Tür:Pop
"Sarı Laleler", MFÖ imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen AGU albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Sarı Laleler adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sarı Laleler ukulele akorları: [Em], [Am], [D], [C], [B]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sarı Laleler kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sarı Laleler ukulele ritimleri: A - AAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sarı Laleler Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Sarı Laleler Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Sarı Laleler ukulele akorları [Em], [Am], [D], [C], [B](orijinal Em tonunda). Sarı Laleler kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sarı Laleler şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [D], [C], [B] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [D], [C], [B] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sarı Laleler kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sarı Laleler şarkısını ukulelede çalarken A - AAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Sarı Laleler Sarı Laleler Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sarı Laleler şarkısı 2006 yılında yayınlanan AGU adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Sarı Laleler şarkısını [Em], [Am], [D], [C], [B] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sarı Laleler Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sarı Laleler ukulele, Sarı Laleler ukulele akor, Sarı Laleler ukulele kolay akor, ukulele Sarı Laleler akor, Sarı Laleler ukulele tab, Sarı Laleler ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sarı Laleler ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın