MFÖ – Gündüz Rüyası Ukulele Akorları

MFÖ - Gündüz Rüyası ukulele akorları ve ritimleri bu yazıda sizi bekliyor. 2006 yayınlanan AGU albümünde yer alan bu MFÖ şarkısının hemen çalmaya başlayın.
Tür: Pop, Alternatif
Albüm: AGU
Çıkış Yılı: 2006
Nasıl Çalınır Videoları: YouTube kanalına göz atın.Bu yazıda, MFÖ’nün Gündüz Rüyası adlı şarkısının ukulele akorları ve ritimlerini bulabilirsiniz. Harflerin üzerine tıklayarak akorların parmak pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz. Şarkıyla ilgili görüşlerinizi sayfanın altında yer alan yorum alanını kullanarak benimle paylaşabilirsiniz. Keyifli çalmalar dilerim.

Ritim: A – AY – Y – AY
Basit Ritim: A – A – A – A

[Em]Bu odada, defalarca, aşık ol[Am]dum sana.
Sen inan[Em]madın.
Sakin sakin, sabah altı,
Doya[Am]sıya şimdi kavuş[Em]mak zamanı.

[C]Avcun, avcumun i[G]çinde.
[Dm]Dudaklarımda el[Am]lerin…
Ne lüzum [Cm]var, aşkı ta[Am]rife?
Gündüz rü[Cm]yası bu a[Am]fife.

[Em]Senin bana kızgınlığın,
[Am]Boş söz sevmeyen [Em]kadın kırgınlığın…
[C]Yokluğun desen, [G]bir başka…
[Dm]Beni zaten uy[Am]ku tutmaz.
Gece uyku[Cm]ları bitti [Am]bize.
Gündüz rüya[Cm]sı bu a[Am]fife.Elinize sağlık. Gündüz Rüyası akorları ya da ritimlerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız ya da farklı bir öneriniz olursa, yorum alanını kullanarak bize ulaşın.
Hazır ukuleleniz elinizdeyken, sizin için seçtiğimiz üç şarkıdan birisiyle ukulele çalmaya devam edebilirsiniz. Aradığınız lezzeti bu üç şarkıda bulamadıysanız şarkılar sayfasını ziyaret ederek, menüden dilediğiniz şarkıyı seçebilirsiniz.
Son Eklenen Şarkılar
Not: Gündüz Rüyası şarkısı ve ukuleleturkiye.com'da yayınlanan diğer tüm şarkı akorları, eğitim amacıyla paylaşılmaktadır. Ukulele Türkiye, sitede yayınlanan hiçbir şarkının, şarkı sözünün veya düzenlemenin hak sahibi değildir. Bu şarkının hak sahibiyseniz ve bu içeriğin yayından kalkmasını talep ediyorsanız bizimle iletişime geçin.
Yorumlara Abone Ol
Bildir
guest
Adınızı bu alana yazın.
Yorumunuza yanıt geldiğinde e-posta alacaksınız.
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör