Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Gündüz Rüyası Ukulele Akorları

Gündüz Rüyası ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2006 yılında piyasaya sürülen AGU albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bu odada, defalarca, aşık oldum sana.
Sen inanmadın.
Sakin sakin, sabah altı, doyasıya şimdi
Kavuşmak zamanı.

Avcun, avcumun içinde.
Dudaklarımda ellerin…
Ne lüzum var, aşkı tarife?
Gündüz rüyası bu afife.

Senin bana kızgınlığın,
Boş söz sevmeyen kadın kırgınlığın…
Yokluğun desen, bir başka…
Beni zaten uyku tutmaz.
Gece uykuları bitti bize.
Gündüz rüyası bu afife.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Gündüz Rüyası Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Gündüz Rüyası
Albüm:AGU
Çıkış Yılı:2006
Akorlar:[Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop, Alternatif
"Gündüz Rüyası", MFÖ imzasını taşıyan ve 2006 yılında piyasaya sürülen AGU albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Gündüz Rüyası adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Gündüz Rüyası ukulele akorları: [Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Gündüz Rüyası kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Gündüz Rüyası ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Gündüz Rüyası Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Gündüz Rüyası Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Gündüz Rüyası ukulele akorları [Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm](orijinal Em tonunda). Gündüz Rüyası kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Gündüz Rüyası şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Gündüz Rüyası kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Gündüz Rüyası şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Gündüz Rüyası Gündüz Rüyası Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Gündüz Rüyası şarkısı 2006 yılında yayınlanan AGU adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Gündüz Rüyası şarkısını [Em], [Am], [C], [G], [Cm], [Dm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Gündüz Rüyası Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Gündüz Rüyası ukulele, Gündüz Rüyası ukulele akor, Gündüz Rüyası ukulele kolay akor, ukulele Gündüz Rüyası akor, Gündüz Rüyası ukulele tab, Gündüz Rüyası ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Gündüz Rüyası ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın