Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Mazeretim Var Asabiyim Ben Ukulele Akorları

Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1995 yılında piyasaya sürülen M.V.A.B. albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Gülmüyor yüzüm, hayat zor oldu.
Güller susuz, kurudu, soldu.
Tövbe ettim, gene bozuldu;
Yüreğim yanar.
Mazeretim var, asabiyim ben.
Mazeretim var, asabiyim ben.

Eskidim belki, gönül yoruldu.
Aşık oldum, soru soruldu.
Affet beni, kırdım istemeden,
Yüreğim yanar.
Mazeretim var, asabiyim ben.
Mazeretim var, asabiyim ben.

Boş laf bunlar, hepsi bahane,
lim ne kötü ne şahane!
Nedir bu böyle, aynı hikâye,
Suç kimde, neden böyle?

Üzdün, yeter, üstüme varma.
Soru sorma, biliyorsun, mazeretim var.
Boş konuşma, görüyorsun, asabiyim ben.
Mazeretim var.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Mazeretim Var Asabiyim Ben Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Mazeretim Var Asabiyim Ben
Albüm:M.V.A.B.
Çıkış Yılı:1995
Akorlar:[Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm]
Ritim:A – A – YYA – AYAY
Tür:Pop
"Mazeretim Var Asabiyim Ben", MFÖ imzasını taşıyan ve 1995 yılında piyasaya sürülen M.V.A.B. albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Mazeretim Var Asabiyim Ben adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele akorları: [Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Mazeretim Var Asabiyim Ben kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele ritimleri: A – A – YYA – AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Am tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Mazeretim Var Asabiyim Ben Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Mazeretim Var Asabiyim Ben Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele akorları [Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm](orijinal Am tonunda). Mazeretim Var Asabiyim Ben kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Mazeretim Var Asabiyim Ben şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Mazeretim Var Asabiyim Ben kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Mazeretim Var Asabiyim Ben şarkısını ukulelede çalarken A – A – YYA – AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A – A – YYA – AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Mazeretim Var Asabiyim Ben Mazeretim Var Asabiyim Ben Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Mazeretim Var Asabiyim Ben şarkısı 1995 yılında yayınlanan M.V.A.B. adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Am olan Mazeretim Var Asabiyim Ben şarkısını [Am], [Dm], [G], [C], [E7], [Em], [E], [F], [Gm] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Mazeretim Var Asabiyim Ben Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele, Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele akor, Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele kolay akor, ukulele Mazeretim Var Asabiyim Ben akor, Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele tab, Mazeretim Var Asabiyim Ben ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Mazeretim Var Asabiyim Ben ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın