Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Hep Yaşın 19 Ukulele Akor

Hep Yaşın 19 ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2011 yılında piyasaya sürülen Ve MFÖ albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Hadi, bana sor;
Sevmek, bu kadar mı zor?
Senden başka yok, bildiğim yol.
Hadi, bana sor.

Gezginci ruhumuz bir gün biterse,
Korkmadan deriz;
Gururluyuz.

Eksilirse ağlayanlar çevremizden,
Ya gerçeği söyleriz
Ya da nasıl istersen…

Ne güzel şeysin sen,
Hep yaşın 19!
Gel yanıma, sar beni.
Bugün var, yarın yokuz.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Hep Yaşın 19 Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Hep Yaşın 19
Albüm:Ve MFÖ
Çıkış Yılı:2011
Akorlar:[Em], [Am], [D], [B], [C], [B7]
Ritim:A - AY - YAY
Tür:Pop
"Hep Yaşın 19", MFÖ imzasını taşıyan ve 2011 yılında piyasaya sürülen Ve MFÖ albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Hep Yaşın 19 adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Hep Yaşın 19 ukulele akorları: [Em], [Am], [D], [B], [C], [B7]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Hep Yaşın 19 kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Hep Yaşın 19 ukulele ritimleri: A - AY - YAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Hep Yaşın 19 Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Hep Yaşın 19 Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Hep Yaşın 19 ukulele akorları [Em], [Am], [D], [B], [C], [B7](orijinal Em tonunda). Hep Yaşın 19 kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Hep Yaşın 19 şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [D], [B], [C], [B7] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [D], [B], [C], [B7] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Hep Yaşın 19 kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Hep Yaşın 19 şarkısını ukulelede çalarken A - AY - YAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - YAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Hep Yaşın 19 Hep Yaşın 19 Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Hep Yaşın 19 şarkısı 2011 yılında yayınlanan Ve MFÖ adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Hep Yaşın 19 şarkısını [Em], [Am], [D], [B], [C], [B7] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Hep Yaşın 19 Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Hep Yaşın 19 ukulele, Hep Yaşın 19 ukulele akor, Hep Yaşın 19 ukulele kolay akor, ukulele Hep Yaşın 19 akor, Hep Yaşın 19 ukulele tab, Hep Yaşın 19 ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Hep Yaşın 19 ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın