Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

MFÖ – Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da Ukulele Akorları

Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 1984 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümündeki bu popüler MFÖ şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Bu sabah, yağmur var İstanbul’da.
Gözlerim dolu dolu oluyor, bilinmez niye.
Anne sözü dinler gibi, masum,
Ağladım bu sabah.

Günler dayanılmaz oldu,
Senden uzak olunca.
Martılar mahsun oldu,
Onlar bile ağladılar.

Şarkılarda düşünmek,
Seni bana getirmez ki.
Seni bana getirmez ki.
Seni bana getirmez ki.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer MFÖ Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

MFÖ - Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:MFÖ - Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
Albüm:Ele Güne Karşı Yapayalnız
Çıkış Yılı:1984
Akorlar:[Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em]
Ritim:A - AYAY
Tür:Pop
"Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da", MFÖ imzasını taşıyan ve 1984 yılında piyasaya sürülen Ele Güne Karşı Yapayalnız albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop türü altında değerlendirilen Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele akorları: [Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • MFÖ orijinal tonu Dm tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen MFÖ şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Ukulele Akorları (MFÖ) | Ukulele Türkiye

Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir MFÖ şarkısı olan Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele akorları [Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em](orijinal Dm tonunda). Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

MFÖ Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da şarkısı 1984 yılında yayınlanan Ele Güne Karşı Yapayalnız adlı albümde yer almaktadır. MFÖ tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Dm olan Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da şarkısını [Dm], [Gm], [A], [A7], [Bm], [D], [Em] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele akor, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele kolay akor, ukulele Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da akor, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele tab, Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ukulele ritim, MFÖ ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

“MFÖ – Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da Ukulele Akorları” üzerine bir yorum

Yorum yapın