Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Hâlimden Konan Anlar – Sıkıntı Var Ukulele Akorları

Sıkıntı Var ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2013 yılında piyasaya sürülen Single albümündeki bu popüler Halimden Konan Anlar şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.


Boş bir sayfayı doldurdum, artık o sayfa benim.
Cebimde taşırım, yola çıkabilirim.

Seni ve onları yanıma alabilirim.
Zorla lider olduğum savaşlarım biterse.

Bütün bu sessizliği, istersem duyabilirim.
İçimdeki cenaze marşı bir gün majöre dönerse.

Sorarsanız söylerim, kıntı var.
Sorarsanız söylerim, kıntı var.

Yaralı bacaklarla, bahçemde koşabilirim.
Düşmekten korkmayacak kadar, yaram olduğunda.

Seni en güzel ben sevebilirim.
Önce kendimi seversem savaşta ve barışta.

Sorarsanız söylerim, kıntı var.
Sorarsanız söylerim, kıntı var.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Halimden Konan Anlar Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Halimden Konan Anlar - Sıkıntı Var Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Halimden Konan Anlar - Sıkıntı Var
Albüm:Single
Çıkış Yılı:2013
Akorlar:[B], [B7], [Em], [Am], [C], [D]
Ritim:A - AYAY
Tür:Alternatif, Indie
"Sıkıntı Var", Halimden Konan Anlar imzasını taşıyan ve 2013 yılında piyasaya sürülen Single albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Alternatif, Indie türü altında değerlendirilen Sıkıntı Var adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Sıkıntı Var ukulele akorları: [B], [B7], [Em], [Am], [C], [D]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Sıkıntı Var kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Sıkıntı Var ukulele ritimleri: A - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Halimden Konan Anlar orijinal tonu B tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Halimden Konan Anlar şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Sıkıntı Var Ukulele Akorları (Halimden Konan Anlar) | Ukulele Türkiye

Sıkıntı Var Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Halimden Konan Anlar şarkısı olan Sıkıntı Var ukulele akorları [B], [B7], [Em], [Am], [C], [D](orijinal B tonunda). Sıkıntı Var kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Halimden Konan Anlar Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Sıkıntı Var şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [B], [B7], [Em], [Am], [C], [D] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [B], [B7], [Em], [Am], [C], [D] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Sıkıntı Var kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Sıkıntı Var şarkısını ukulelede çalarken A - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A ritmini kullanabilirsiniz.

Sıkıntı Var Sıkıntı Var Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Sıkıntı Var şarkısı 2013 yılında yayınlanan Single adlı albümde yer almaktadır. Halimden Konan Anlar tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Alternatif, Indie türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu B olan Sıkıntı Var şarkısını [B], [B7], [Em], [Am], [C], [D] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Sıkıntı Var Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Sıkıntı Var ukulele, Sıkıntı Var ukulele akor, Sıkıntı Var ukulele kolay akor, ukulele Sıkıntı Var akor, Sıkıntı Var ukulele tab, Sıkıntı Var ukulele ritim, Halimden Konan Anlar ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Sıkıntı Var ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın