Popüler airdrop projelerini keşfedin ve 1000 dolara kadar kazanma şansını yakalayın.

Blum TapSwap Yescoin

Nil Karaibrahimgil – Kanatlarım Var Ruhumda Ukulele Akorları

Kanatlarım Var Ruhumda ukulele akor ve ritim gösterimi karşınızda! 2014 yılında piyasaya sürülen Kanatlarım Var Ruhumda albümündeki bu popüler Nil Karaibrahimgil şarkısını ukulelenizle çalmaya başlayın.

Sen beni boşuna, hiç, kalbinin oralara koyma.
Kollarını bana sarma, kalamam oralarda.

Sen de gül, eğlen, öyle acıklı konuşma.
Hayat ne ki sonuçta, anlık bir buluşma.

Lalala la, ben de böyleyim!
Lalala la, hep de böyleydim!

Geçmişe gitmem, küsüm gözyaşlarıyla.
Daha güçlüyüm ben, hatalarımla.

Beni kendi yoluna çağırma, benim yolum başka.
Gittiğim yer başka, yokuşlarım başka.

Lalala la, ben de böyleyim!
Lalala la, hep de böyleydim!

Karanlıkta yanabilirim, boşlukta durabilirim.
Düşmem ben, kanatlarım var ruhumda.
Geldiğim gibi gidebilirim, aşktan vazgeçebilirim.
Zincir yok ki benim boynumda.

Linki Kopyala & Paylaş:
Sırada Ne Var?
Sitedeki diğer Nil Karaibrahimgil Ukulele Akor gösterimlerine ulaş. Ya da senin için seçtiğimiz şarkılardan birisine geç↓

Nil Karaibrahimgil - Kanatlarım Var Ruhumda Ukulele Akor ve Ritim Gösterimi Hakkında

Sanatçı ve Şarkı:Nil Karaibrahimgil - Kanatlarım Var Ruhumda
Albüm:Kanatlarım Var Ruhumda
Çıkış Yılı:2014
Akorlar:[Em], [Am], [B], [C]
Ritim:A - AY - A - AY - AYAY
Tür:Pop, Alternatif
"Kanatlarım Var Ruhumda", Nil Karaibrahimgil imzasını taşıyan ve 2014 yılında piyasaya sürülen Kanatlarım Var Ruhumda albümünde yer alan popüler bir şarkıdır. Pop, Alternatif türü altında değerlendirilen Kanatlarım Var Ruhumda adlı müzik eserinin ukulele akorları ve ritimleri hakkında kısa bilgiler aşağıda listelenmiştir:
  • Kanatlarım Var Ruhumda ukulele akorları: [Em], [Am], [B], [C]. Sitede yer alan transpose aracını kullanarak Kanatlarım Var Ruhumda kolay ukulele akor versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.
  • Kanatlarım Var Ruhumda ukulele ritimleri: A - AY - A - AY - AYAY. Bu ritim size zor geliyorsa, daha basit ritim yürüyüşlerini deneyebilirsiniz.
  • Nil Karaibrahimgil orijinal tonu Em tonudur. Yine transpose aracını kullanarak alternatif ve kolay tonlara ulaşabilirsiniz.
  • Sevilen Nil Karaibrahimgil şarkısını çalmadan önce enstrümanınızı akort ettiğinizden emin olun.
Kanatlarım Var Ruhumda Ukulele Akorları (Nil Karaibrahimgil) | Ukulele Türkiye

Kanatlarım Var Ruhumda Ukulele Akorları Nelerdir?

Sevilen bir Nil Karaibrahimgil şarkısı olan Kanatlarım Var Ruhumda ukulele akorları [Em], [Am], [B], [C](orijinal Em tonunda). Kanatlarım Var Ruhumda kolay ukulele akorlarına ulaşmak için sayfadaki transpose aracını kullanabilirsiniz.

Nil Karaibrahimgil Ukulele İle Nasıl Çalınır?

  1. Kanatlarım Var Ruhumda şarkısını orijinal tonda çalmak isterseniz [Em], [Am], [B], [C] akorlarının parmak pozisyonlarını öğrenmeniz gerekir.
  2. [Em], [Am], [B], [C] akorları sizin için zorsa, sayfada yer alan transpose aracını kullanarak Kanatlarım Var Ruhumda kolay ukulele akorlarına ulaşabilirsiniz.
  3. Kanatlarım Var Ruhumda şarkısını ukulelede çalarken A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbını kullanabilirsiniz. A - AY - A - AY - AYAY ritim kalıbı size zor gelirse, daha basit bir ritim kalıbı olan A - A - A - A ritmini kullanabilirsiniz.

Kanatlarım Var Ruhumda Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısı Hakkında Genel Bilgiler Nelerdir?

Kanatlarım Var Ruhumda şarkısı 2014 yılında yayınlanan Kanatlarım Var Ruhumda adlı albümde yer almaktadır. Nil Karaibrahimgil tarafından seslendirilen bu müzik eseri, Pop, Alternatif türü altında değerlendirilmektedir. Orijinal tonu Em olan Kanatlarım Var Ruhumda şarkısını [Em], [Am], [B], [C] akorlarını kullanarak ukulele ile çalabilirsiniz.

Kanatlarım Var Ruhumda Şarkısına Benzer Ukulele Akorları Nelerdir?


Anahtar kelimeler:Kanatlarım Var Ruhumda ukulele, Kanatlarım Var Ruhumda ukulele akor, Kanatlarım Var Ruhumda ukulele kolay akor, ukulele Kanatlarım Var Ruhumda akor, Kanatlarım Var Ruhumda ukulele tab, Kanatlarım Var Ruhumda ukulele ritim, Nil Karaibrahimgil ukulele akor.
Yasal Bilgilendirme:Kanatlarım Var Ruhumda ve sitede yer alan diğer tüm akor gösterimleri müzik eğitimi amacıyla paylaşılmıştır. Müzik notaları ve akorları gösterilen bu eserlere ait tüm telif hakları, şarkıların sahiplerine aittir. Bu içeriğin telif hakkı ihlali içerdiğini düşünüyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yorum yapın